Çukur 2.sezon yeni fragmanı izle| Çukur ne zaman hangi gün yayınlanıyor?

Çukur 2.sezon yeni fragmanı izle| Çukur ne zaman hangi gün yayınlanıyor?

Çukur 2.sezon yeni fragmanı izle| Çukur ne zaman hangi gün yayınlanıyor?

Çukur dizisi yeni sezon fragmanı izle ile ilgili detaylar burada... Show TV’de Pazartesi akşamları ekranlara gelen ve izleyicleri tarafından oldukça beğenilen bir dizi olan Çukur dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Çukur’un büyük bir merak ve heyecanla beklenen yeni sezonu Eylül’de izleyici karşısında olacak.

ÇUKUR YENİ SEZON FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Show TV’de geçtiğimiz sezon Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Çukur’un büyük bir merak ve heyecanla beklenen yeni sezonu Eylül ayından itibaren izleyici karşısında olacak.

ÇUKUR DİZİSİ KONUSU NEDİR?

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir? 

ÇUKUR SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Oğlu Selim’in ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukur’u Vartolu’ya bıraktı. 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2018, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER