kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Kasım 2017

Türkiye'nin ilk dijital dergisi Evos Angels'dan her zaman ki gibi çok konuşulacak bir sayıyla sizlerle..! Onların aşkı dillere destan... Evos Angels K

Kasım 2017

Türkiye'nin ilk dijital dergisi Evos Angels'dan her zaman ki gibi çok konuşulacak bir sayıyla sizlerle..!

Onların aşkı dillere destan... Evos Angels Kasım 2017 sayımızda, her yıl klasikleşen bölümümüzde yılın en yakışan çifti bölümünde Bircan ve Şenol İpek sizleri bekliyor. İki popüler insanın ilişkisi nasıl yürür diye merak ediyorsanız, hepsi bu röportajta!

Çıkarttığı "Sen Maşallah" şarkısıyla, tüm Türkiye'yi kasıp kavuran ve beğenilerimizi toplayan Güven Yüreyi'ni hiç böyle görmemiştiniz!

Türkiye'nin önde gelen turizmci iş kadını Neva Çiler Çorbacı, Kasım ayı başarı hikayemizde sizleri bekliyor. Kendisini yakından tanımaya ne dersiniz?

Türkiye güzellerinden Nurcan Ertekin ile yeni yılda yapacağı projelerini konuştuk...

Bir çok sanatçının desteklediği ve yaptığı şarkıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan başarılı müzisyen İbrahim Aktolon ile kariyeri üzerine konuştuk...

Türkiye'nin önde gelen anne-çocuk fenomenlerinden Social Mom'ı "Çağla Düvenci Sönmez" yakından tanımaya ne dersiniz?

KASIM 2017 SAYIMIZI OKUMAK İÇİN EVOSLAYIN!(Dilerseniz App Store/Android Market'ten Dergilik uygulamasını yükleyip, dergimizin sayılarını ücretsiz cep telefonunuza indirip, okuyabilirsiniz)
Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2017, 01:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER