Şahan Gökbakar, TRT Haber'e Açtı Ağzını, Yumdu Gözünü!

Şahan Gökbakar'dan 'sesi kısan' TRT Haber'e: Fuat Kozluklu, sen muhabir falan değilsin!”

Şahan Gökbakar, TRT Haber'e Açtı Ağzını, Yumdu Gözünü!

Adana'nın Kozluklu beldesinde yayın yaptığı sırada yanına gelen bir depremzedenin "Merhaba sorar mısınız yöneticilerinize iki gün boyunca, 50 saat boyunca burayı yapayalnız bıraktıkları için memnunlar mı?" sorusu üzerine, kanal yayının sesini kesmişti.

TRT Haber merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 20 bin 665 kişinin yaşamını yitirmesine yol açan depremlerin ardından muhabiri Fuat Kozluklu'yu deprem bölgesine gönderdi.

Kozluklu yayın yaptığı sırada yanına gelen bir depremzedenin "Merhaba sorar mısınız yöneticilerinize iki gün boyunca, 50 saat boyunca burayı yapayalnız bıraktıkları için memnunlar mı?" sorusu üzerine, kanal yayının sesini kesti.

Yaşanan o anları sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar, hem kanala hem de muhabir kozluklu'ya tepki gösterdi. Gökbakar, şöyle konuştu:

“Korku dolu bilinmezliğin imdat çığlığını atan kardeşlerinden biri yanına geldi yüzüne bakmadın?!? Kaşkolun ve şiirsel anlatımınla, karizma on numara, konuşuyorsun! Hani?! Bir de bu kardeşin drama tanıklık etseydin ya! Yemez! Hemen kısın sesi! Fuat Kozluklu sen muhabir falan değilsin!”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER