Sosyal Medya Yıkıldı "Show TV ve Habertürk'e, Yaptığınız Artık Yeter!"

10 ili yıkan, 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerle alakalı bölgede yayın yapan Show TV ve Habertürk kanallarını hedef aldı!

Sosyal Medya Yıkıldı  "Show TV ve Habertürk'e, Yaptığınız Artık Yeter!"

MHP'li İsmail Özdemir, Ciner Medya Grubu'nu hedef gösterdiği, İletişim Başkanlığı'nı ve Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nu (RTÜK) etiketleyerek "Bu sinsilik ve rezillik artık tahammül boyutunu iyice aşmıştır" dedi. 

İsmail Özdemir, Twitter'dan şunları yazdı:

"Ciner grubu, Habertürk ve Show Tv üzerinden yapılan yayınlarla nereye varmak istiyor? Afet karşısında verilen gayretleri yok saymak ve sergilenen üstün mücadeleyi gölgelemekle elinize ne geçecek? Kimin figüranısınız? Bu sinsilik ve rezillik artık tahammül boyutunu iyice aşmıştır. Deprem öncesi 'karne hediyesi et alındı' yalanıyla rezilliğin daniskasını yapanlar, şimdi de benzer bir tutumla enkaz altındaki yaralılarımızın kurtarılması ile ilgili senaryo yazarak kirli bir oyun oynuyor. Yaptığınız artık yeter! Habis işlerinizi can mücadelemize bulaştırmayın. Televizyon yayıncılığı kisvesi altında milli dayanışmaya ve afetle mücadeleye zarar verip, dezenformasyon yapanlara karşı hukuk ve ilgili kurumlar gereğini vakit kaybetmeksizin yerine getirmelidir." 


İsmail Özdemir peki kimdir?

1985 yılında Eskişehir’de doğdu. İlköğretim ve Lise tahsilini Kayseri’de tamamladı. 2007 yılında Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Ülkü Ocakları’nda uzun yıllar görev yaptı. 2005 yılında resmiyet kazanarak ülkemiz yükseköğrenim öğrencilerinin tek temsil kurumu olan Ulusal Öğrenci Konseyi’nin ilk genel başkanı olarak seçildi. 2006 yılında ikinci dönemki seçimleri de kazanarak 2007 yılına kadar görevini sürdürdü. 
2007 yılında Kayseri Makine Mühendisleri Odası’nda işe başlayarak çeşitli kademelerde çalıştı. İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda uzman olarak denetimlerde bulundu ve bir süre şube müdür vekilliği görevini yürüttü.
2011 yılında askerlik görevini tamamladı. 2013 yılında hazırladığı "Hidrojenin Ön Karışımlı ve Difüzyon Yanmasının Sayısal Analizi" başlıklı tezinin kabul görülmesiyle Yüksek Lisans eğitimini bitirdi. Akademik çalışmalarıyla bazı uluslararası sempozyumlarda yer aldı. 2008 yılından bu yana Ortadoğu Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmaktadır. Kutlu Sesleniş Dergisi’nde hali hazırda Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmektedir. 2013 yılında terör örgütü PKK ile yürütülen müzakere sürecinin değerlendirildiği “Barış mı, İhanet mi” isimli kitabı yazmıştır. Bıçağın İki Yüzü: IŞİD ve PKK'nın Oluşturduğu Terör Tehdidi" adlı kitabı ise 2015 yılında yayımlanmıştır. Türkgücü Ülkü Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesidir. Devlet Bahçeli Vakfı Mütevelli Heyeti üyesidir.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2023, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER