Borsa İstanbul’dan yeni yatırım rehberleri

Borsa İstanbul, şirketleri ve yatırımcıları bilgilendirmeye devam ediyor. Hazırladığı içeriklerle paydaşlarını bilgilendirmeye devam eden Borsa İstanbul, şimdi de “Halka Arz ve Borsa İstanbul’da İşlem Görme” ile “Investing in Borsa İstanbul Markets” rehberlerini hazır.

Borsa İstanbul’dan yeni yatırım rehberleri

Borsa İstanbul, şirketleri ve yatırımcıları bilgilendirmeye devam ediyor.

Hazırladığı içeriklerle paydaşlarını bilgilendirmeye devam eden Borsa İstanbul, şimdi de “Halka Arz ve Borsa İstanbul’da İşlem Görme” ile “Investing in Borsa İstanbul Markets” rehberlerini hazırladı.

Ülkemizin büyümesinin temel dinamosu olup üretim, yatırım, ihracat yapan ve istihdam sağlayan şirketleri, büyümelerini halka arz yoluyla finanse etmeleri için sermaye piyasalarına davet eden Borsa İstanbul, bu konuda hazırladığı “Halka Arz ve Borsa İstanbul’da İşlem Görme” Rehberi ile şirketleri bilgilendirmeyi amaçlıyor. Rehberde; halka arza karar verme, hazırlık, halka arz ve işlem görmeye başlama sonrası süreçler detaylarıyla ele alınıyor.

Uluslararası yatırımcılarını bilgilendirmek ve yatırımcılarla iletişimini güçlendirmek için de çalışmalarını sürdüren Borsa İstanbul, bu amaçla bir rehber de hazırladı. “Investing in Borsa İstanbul Markets” rehberinde Borsa İstanbul piyasaları hakkında genel bilgiler yer alırken, uluslararası yatırımcıların “nasıl yatırımcı oluruz, yatırım kararını nasıl veririz, yatırımlardaki güvencelerimiz nelerdir ve doğru bilgiye nerden ulaşabiliriz” sorularına da cevaplar veriliyor. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER