kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Merhaba Evos Angels'ın  Sevgili Okurları

Merhaba Evos Angels'ın  Sevgili Okurları

gülücük


Ocak 2015… Sizlerle uzun soluklu olmasını dilediğim bir birlikteliğin başlangıcı.


Yaklaşık 750.000 takipçisi olan bu muhteşem EVOS ANGELS ailesinde bende artık sizlerle olacağım.


Birlikte müthiş paylaşımlarımız olacak. Moda, sağlık, makyaj, kitaplar, çiçekler, iş hayatı, spor, diyet,  gezilecek yerler, şehrin en iyi mekanları, fotoğrafçılık, hobi, hatta fobi :)


Ancak  benim sizlerle asıl paylaşmak istediğim konu  en güncel etkinlikler..


www.evosangels.com bünyesinde sizlere yakın dönem içindeki konser, tiyatro, sergi, fuar, dinleti, festival, açılış, kongre, söyleşi ,müzikal, gösterimde ki filmler, gösterime girecek olanlar, v.b. tüm etkinliklerin ön bilgi ve tarihlerini aktarmaya çalışacağım.  Tabii bunların arasında benim de katılma fırsatım olanlar var ise izlenimlerimi  sizinle paylaşmak da ayrı bir keyif  verecek.


Böyle sosyal aktivitelerin içinde olmanın insana bir çok güzellik kattığına inanıyorum. Sosyal insanların bakış açıları geniş oluyor, bir fikirde sabit kalmıyorlar, asla ön yargılı değiller ve en önemlisi düşüncelerini net ve yalın ifade edebiliyorlar.


Yoğun iş hayatımız kendimize ufak ödüller vermemizin  önüne geçmemeli . Hayat sadece yapılacaklar ve katı hedeflerden ibaret olmamalı , insanın kendini şımartması da gerekli.  İşte,  bence bu bahsettiğim etkinlikler kendimize ve çevremize verebileceğimiz en güzel hediye.


sanat hediye edin


Bir yerlerde okumuştum,  alzheimer dediğimiz durumun nedenlerinden biri  de erken yaşta durağan ve sakin yaşam sürmekmiş. Bu nedenle doktorlar hafızanızı güçlendirmek için “koşun, yürüyün, bulmaca çözün, sinemaya tiyatroya gidin, konserlerde bağıra çağıra şarkılar söyleyin, sergilere müzelere gidin, kitap okuyun, kısacası aktivite sayısını çeşitlendirin” önerisinde bulunuyorlar


Şimdi hal durum böyle olunca bende diyorum ki şurayı bir ziyaret edin :)


Etkinlik ve organizasyonlarınız için;


Yıldız Açıl - yildiz@evogrup.com

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2014, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER