Onlarında Gözyaşları Var Projesi Kara Kışa Rağmen Salon Doldurdu

Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi ödülünü alarak yıla damgasını vuran Onların da Gözyaşları Var Sosyal Sorumlu

Onlarında Gözyaşları Var Projesi Kara Kışa Rağmen Salon Doldurdu

Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi ödülünü alarak yıla damgasını vuran Onların da Gözyaşları Var Sosyal Sorumluluk Projesi Sokak Hayvanları Farkındalık Konseri, 24 Şubat Pazar saat 15.00 Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezinde 800 kişilik salonda yoğun kar yağışına rağmen salonu hayvan severler ile doldurdu.


Çigdem Akın Defilesi ile başlayan programda Pınar Soykan ve Aycan Varış muhteşem bir defile show gösterisi yaptılar. Program  Tuna Arman, Nilay Dorsa, Umut Akyürek, Hazal, Ayça ve Cem, Proje sorumlusu ve ses sanatçışı Okan Tok, Dilek Torgut, Uhde Seçil, Oğuz ve Özge Latin Dans gösterisi ve Köpekli sporlar eğitmeni Uğur Kurşun ve Pepper ‘ında katıldığı muhteşem bir gösteri ile yıla imzasını attı.Birbirinden güzel sahne performansları ile sanatçılar severek katılım sağladı.


Okan Tok ve Umut Akyürek’in beraber söyledikleri "Şimdi Uzaklardasın" şarkısı seyirciler tarafından çok beğenildi. Okan Tok'un Tarkan şarkısı olan  “Ceylan" ile çıkış yapması salonda bir anda coşku oluşturdu. Hiç bir ücret almadan konsere tamamen gönüllü katılan tüm sanatçılar, defile modelleri, Çiğdem Akın ve yardımcıları canı gönülde destek verdiler. Okan Tok tarafından başlatılan Onlarında Gözyaşları Var Projesi’nin ikincisi planlanmakta.Yeterince ses getiren bu projenin gittikçe büyüyeceği gözüküyor.Her katılımcı ve her destekçi için hazırlanan plaketler her performans sonrası sahiplerine bizzat Okan Tok tarafından teslim edildi. İkincisi gerçekleşecek olan Onların da Gözyaşları Var konseri için Sayın Tok şöyle devam etti “ İkinci yardım konserimizde yine çok dikkatli ve seçici olacağız ve gerçek hayvan dostları ile bir araya geleceğiz “ dedi. Toplanan mamalar birkaç gün sonra Tuna Arman ve Okan Tok tarafından bizzat ihtiyaç sahipleri hayvanlarımıza ulaştırılacak ve canlı video ile herkese gösterilecektir.Sözünü yine her zaman olduğu gibi “ Gelin Birlik olalım Onların gözyaşlarını birlikte sonlandıralam “ diyerek noktaladı. Geceye katkılarından dolayı Evren Yaşlak ve Evrim Yaşlak'a teşekkürler plaketi takdim edildi.


Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER