Şanlıurfa'da Şebnem Kısaparmak konseri

Mehmet Akif İnan Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen Şebnem Kısaparmak konserine; Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile eşi Sema Çift

Şanlıurfa'da Şebnem Kısaparmak konseri

Mehmet Akif İnan Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen Şebnem Kısaparmak konserine; Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile eşi Sema Çiftçi ve kadınlar katıldı.

Ülkemizin önemli günlerden geçtiğine belirten Nihat Çiftçi, "Anneler her konuda olduğu gibi evlatlarını vatanın birliği ve beraberliği için yetiştiriyorlar. Annelerin bağrından kopan kınalı kuzular ülkenin bekası için mücadele ediyorlar. Buradan tekrardan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize ise şifa diliyorum. Rabbim bu ülkenin birlik ve beraberliğini bozmasın. Ülke olarak her daim birlik ver beraberlik içerisinde kenetlenmişizdir ve kenetlenmeyi bu topraklarda daim kadın sağlamıştır. Bu yüzden annelerimize bundan sonrada çok iş düşüyor. Evlatlarımızı topraklarına vatanlarına bağlı kılacak olan sizlersiniz. Kadınların el attığında başaramayacağı hiçbir konu yoktur, Nasıl ki Kurtuluş Savaşı'nda cephede savaştıysa, nasıl ki 15 Temmuz'a el koydu evlatlarını sokağa gönderdi yine terörle olan mücadeleye el koyacak ve Allah'ın izniyle bu cennet vatanı selamete eriştirme noktasında devletinin ve milletinin yanında yer alacak ve buna vesile olacaktır. Güzel duygularımla programın en güzel şekilde geçmesini diliyor tekrar katkı sunan herkese teşekkürlerimi sunuyorum" şeklinde konuştu.

Konserde Şanlıurfa'nın yiğit kadınları ile bir araya geldiği için mutlu olduğunu dile getiren Şebnem Kısaparmak, Çiftçi'ye teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 23:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER