Sky Karaköy, Yeni Sezonu Gün Batımıyla Muhteşem Bir Açılışla Karşıladı!

Sky Karaköy, Yeni Sezonu Gün Batımıyla Muhteşem Bir Açılışla Karşıladı!


Boğaz ve Galata manzarasına sahip olan etkileyici açılış gecesinde, iş, sanat ve sosyal medya dünyasından önde gelen isimler bir araya geldi.

İstanbul’un en etkileyici terası olan Sky Karaköy, büyüleyici Boğaz ve Galata manzarasıyla unutulmaz bir açılışa ev sahipliği yaptı. 31 Mayıs Cuma günü gün batımıyla başlayan etkinlik, gece boyunca şehrin ünlü isimlerini ve içerik üreticilerini bir araya getirerek görkemli bir şölene dönüştü. JW Marriott Istanbul Bosphorus'un terasında konumlanan Sky Karaköy’ün yeni sezon açılış etkinliğine; ünlü oyuncular, popüler içerik üreticileri ve çeşitli sanatçılar katıldı. Terasın büyüleyici manzarasında Aymila Taşçı ve ekibinin canlı müzik performansları, Konuralp ve Görkem Çay’ın yüksek enerjili DJ setleriyle konuklar; sofistike ve heyecan verici bir deneyim yaşarken Şef Şafak Erten’in hazırladığı özel ikramlar eşliğinde büyüleyici bir gece geçirdiler.

Tarihi Yarımada’nın eşsiz panoramasına ev sahipliği yapan Sky’da Executive Chef Şafak Erten’in deniz ürünlerinden ve doğadan ilham alarak hazırladığı gurme ikramlar, konukların damak zevkine hitap etti. Teras, Boğaz’ın mavi sularıyla Tarihi Yarımada’nın canlı renklerini birleştiren büyüleyici 360 derecelik bir manzara sunarken; bu özel açılışa katılan tüm konuklar, mekanın sade ve zarif dekorasyonuyla uyumlu bir atmosferde buluştular. Geceye ünlü oyuncu sunucu Didem Aksu, Survivor Furkan Kızılay, akademik yazar Sabiha Sefer Ünal, usta gazeteciler Suat Ünal ve Fuat Çağdaş gibi konuklar da katıldı. Sky’ın yeni sezon açılışı gün batımı etkinliği turuncu tonlarda başlayıp, yerini koyu mavi tonlara bıraktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER