65 yaşa WhatsApp kullanım eğitimi

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve yetkililerin #evdekal çağrısı ile vatandaşların kendilerini sosyal olarak izole ettiği bu dönemde iletişim konusundaki en büyük sıkıntıyı hiç şüphesiz belli bir yaşın üzerindeki vatandaşlar yaşıyor.

65 yaşa WhatsApp kullanım eğitimi

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve yetkililerin #evdekal çağrısı ile vatandaşların kendilerini sosyal olarak izole ettiği bu dönemde iletişim konusundaki en büyük sıkıntıyı hiç şüphesiz belli bir yaşın üzerindeki vatandaşlar yaşıyor. Türkiye'nin ve dünyanın en genç telefon markalarından birisi olan realme #evdekal çağırısına uyan 65 yaş üzeri vatandaşlara, çocukları ve torunlarıyla sorunsuzca görüşmeye devam edebilmeleri amacıyla, telefon markaları ne olursa olsun WhatsApp yazılımının kullanımı ile ilgili bilgi ve eğitim desteği veriyor.

20200324111406293118.jpgAcının izi yüzlerinde! Corona Virüs doktorlarından şaşırtıcı paylaşımlar...Corona Virüs tüm dünyayı etkisi altına almaya devam ederken, Corona Virüs ile mücadele eden sağlık çalışanları da zorlu bir savaş veriyor 2020032416314999885.jpg realme'den 65 yaş Üzeri Vatandaşlara WhatsApp Eğitimi

Şimdilik Nisan sonuna kadar verilmesi planlanan hizmet kapsamında, 65 yaş üzeri vatandaşlar realme'nin 08504338588 no.lu müşteri hizmetleri numarasını arayarak, telefon markasından bağımsız olarak en çok kullanılan sohbet ve görüntülü arama programı olan WhatsApp nasıl indirilir, WhatsApp'ta sohbet nasıl yapılır, sesli ve görüntülü arama nasıl yapılır gibi konularda bilgi vererek izolasyon döneminde çocuklarına ve torunlarına daha yakın olmalarına aracılık edecek. Bu kapsamda evinde internet hizmeti bulunmayanlar için veri hattının açtırılması, kullanımı ve operatörler nezdinde fiyatlandırılması gibi konularda da bilgi verilecek.

Corona virüs testi pozitif olan ünlüler!Çin'de başlayan ve bütün ülkeyi saran yeni tip corona virüs ünlülere de sıçradı Önceki HaberAstronot Hadfield'ten "Karantina Rehberi" Sonraki HaberMicrosoft'tan, Tüm Windows Sürümleri İçin Uyarı Geldi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER