Bu bilgisayar işi kolaylaştırıyor

Son on yıldan bu yana şirketlerin gündemlerindeki en manâlı konuların başında "Dijital Değişim" geliyor.

Bu bilgisayar işi kolaylaştırıyor

Son on yıldan bu yana şirketlerin gündemlerindeki en manâlı konuların başında "Dijital Değişim" geliyor. Öyle çok şirket bu alana yatırım yapsa da tam anlamıyla dijital dönüşümü hayata geçiremedi. Son aylarda gündemde olan Covid 19 ile birlikte artan süreç bu konuda manâlı bir dönüm noktası oldu.

Covid 19, dijitalleşme sürecini hızlandırdı:

Microsoft CEO'su Satya Nadella'nın da belirttiği gibi "Şirketler, iki yılda tamamlayacağı dijital dönüşüm sürecini Covid 19 ile iki ayda tamamladı". Bu da şirketlerin önümüzdeki dönemlerde daha seri dijitalleşeceğine sinyâl ediyor.

Bu şirketlerden biri de Türkiye'nin teknoloji markası Casper. Uzakta alıştırma sistemine ahenkli ürünleriyle dijitalleşme sürecini hızlandıran Casper, yeni cins bilgisayarları, uygun üretimi, lojistik ve teknik servis hizmetleri ile iş hayatını kolaylaştıran kurumsal çözümler sunmaya devam ediyor.

Yeni nesil meslek bilgisayarları:

Üretkenliği ve motivasyonu artırmanın önemi, çalışanların başarısı, teknolojik ve dijital çözümlerin verimliliğine tabi. Bu anlamda bütün kurumların ve kullanıcıların meslek yaşamlarını sorunsuz sürdürmeleri, tüm teknoloji çözümleri sunan şirketler için öncelikli siklet taşımaktadır. İş hayatını kolaylaştıran teknolojilerin başında iş bilgisayarları geliyor. İş bilgisayarlarının ergonomik, işlevsel ve performanslı olması tartma kazan kazanmakta.

Casper Nirvana X400:

Bu anlamda, Casper'ın yeni ürünü X400 meslek hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyor. Casper Nirvana X400, yüksek performans sunan aktüel işlemcileri, günümüz trendlerini peşine düşüp takip eden ince çerçeve ve tasarımı, ultra hafifliği, inceliği, 14 inç ve 180 derece açılabilen ekranı ile şirketlerin dijitalleşme sürecinde yeni deneyimler sunmayı vadediyor. Uzun ömürlü pili, yüksek depolama alanı, yeni nesil işlemcileri ve yüksek bağlantı hızı ile günümüz iş hayatında daha üretken elde etmek isteyenler için geliştirildi.

Daha mobil, daha esnek:

NTV'nin "Tekno Hayat" programına konuşan Casper Kurumsal İletişim Direktörü Ahmet Beliktay "Alıştırma hayatı şekil değiştiriyor. Biz de Casper olarak buna uygun şekilde mekân bağımsız ürünler geliştiriyoruz. Birçok şirket masaüstü bilgisayarlar kullanırken, Covid 19'un başlamasıyla birlikte evden egzersiz sürecine hazırlanmış değillerdi. Evden çalışmaya olasılık sağlayacak yeni ürünler ve üretim biçimleri geliştiriyor, şirketlerin dijital dönüşüm sürecine üstünlük sağlamaya çalışıyoruz. Nirvana X400, mekân bağımsız, ergonomik, gün boyu dayanan batarya çözümleri ile bakımlı çalışılabilecek bir ürün. Casper kurumsal ürünlerinin esas özelliklerinden biri de güvenlik konularında şirketlere pozitif üstünlük sağlamasıdır. Avrupa'nın en büyük bilgisayar üretim tesislerinden birine sahip olan Casper'da bilgisayarlar elektriksiz ortamda işlemci ve RAM performansı kaybı olmadan üretiliyor. Kurumsal iş ortaklarımıza sunduğumuz "Yerinde Servis" hizmetimizle, herhangi bir teknik sorun karşı ürünlerimizin bakım ve servislerini 24 saat dolmadan uygun çözüyoruz. Keza şirketlere ürünlerin performanslarını artırıcı çözümler arzetmek için araştırmalar yapıyoruz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER