Cooler Master'dan MasterCase H100!

Cooler Master, bugün yeni MasterCase H100'ü piyasaya sürdü.

Cooler Master'dan MasterCase H100!

Cooler Master, bugün yeni MasterCase H100'ü piyasaya sürdü. MasterCase H100, taşınabilir oyun bilgisayarı, ev bilgisayarı ve güçlü bir masaüstü bilgisayar kurulumu için tasarlandı.

Stranger Things 3'ten rekor geldi

H100 tüm yapısı ile birlikte, tamamen seyahate uygun bir seri olarak karşımıza çıkıyor. H100'ün kompakt boyutuna karşı, üst seviye sistemlerin yer alabileceği bu model ayrıca önde bulundurduğu 200mm'lik RGB fanı ile üst seviye soğutma performansı sunuyor. Cooler Master'ın imzası niteliğinde olan Fine Mesh tasarımlı ızgaralı paneller kasanın ön ve üst kısmında bulunuyor. Ayrıca üst panelde kolay taşıma imkanı sunması açısından bir taşıma kolu yapısı bulunuyor.

2019071018094013585.jpg

H100, boyutuna kıyasla bir ev sinama bilgisayarı veya medya merkezi amacı ile kurulacak sistemler için uygun kapasiteye sahip. H100, APU sistemler ile daha uyumlu olsa da özel grafik kartları ile yükseltme yapmak için yeterli alana sahip. ITX ekran kartlarının popülaritesinin artması ile birlikte, oyuncular H100'ün içine 210mm(maksimum) uzunluğa sahip ekran kartlarını konumlandırabilirler. Ayrıca H100 ATX güç kaynakları ile uyumlu olarak tasarlanmış olması ile birlikte geniş PSU kullanımı yelpazesi sunuyor.

MasterCase H100 çok yakında Türkiye'de satışa sunulacak.

Önceki HaberMusk, Tesla Arabaların Yatırım Olduğunu Söylüyor Sonraki HaberNetflix'in Marvel Dizileri İçin İlginç Satış!
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER