Ebeveynlere yeni uygulama

33 yıldır Türkiye'de bebek ürünleri alanında faaliyet gösteren Prima; ebeveynler için bebeklerinin gelişimini takip edebilecekleri, uzmanlar tarafından hazırlanmış içeriklere hızlıca ulaşabilecekleri ve puan biriktirerek ödüller kazanabilecekleri bir uygulama geliştirdi.PC oyunla.

Ebeveynlere yeni uygulama

33 yıldır Türkiye'de bebek ürünleri alanında faaliyet gösteren Prima; ebeveynler için bebeklerinin gelişimini takip edebilecekleri, uzmanlar tarafından hazırlanmış içeriklere hızlıca ulaşabilecekleri ve puan biriktirerek ödüller kazanabilecekleri bir uygulama geliştirdi.

PC oyunları daha çok kazandı

iOS ve Android

2019072317490915685.jpgİşte Anne Babalara Yeni Uygulama

Prima'nın dijital amiral gemisi resmi web sitesi ile de bütünleşik bir şekilde çalışabilen uygulamaya, bu sayede 650 binden fazla üye web sitesindeki kullanıcı adı ve şifresiyle kolayca giriş yapabiliyor. Pazarlama otomasyonu ve robot katılımlı destek altyapısı ile tüketici iletişimini en üst seviyeye taşıyan bu uygulama, alışveriş fişlerini taratan tüketicilere özel kişiselleşmiş fırsatlar da sunuyor. Prima ürünü alışverişlerinin fişlerini yükleyerek puan yerine geçen kalpler biriktiren ebeveynler daha sonra bu kalplerle ödül havuzundan diledikleri ödülün sahibi olabiliyor.

Uzmanlar tarafından hazırlanmış içerik havuzu sayesinde ise; anne ve babalar, bebeklerinin uyku düzenini, beslenmesini, kilosunu ve boyunu takip edebildiği gibi gelişimlerini fotoğraflayıp notlar alabileceği dijital bir günlük de tutabiliyor.

Önceki HaberThe Witcher Hakkındaki Tüm Detaylar! Sonraki HaberControl'ün Sistem Gereksinimleri Açıklandı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER