Geleceğin ev teknolojisinde bir ilk

Geleceğin ev teknolojisinde bir ilk

Geleceğin ev teknolojisinde bir ilk

Bilindiği gibi dünyanın en büyük tüketici elektroniği ve ev aletleri fuarlarından biri olarak kabul edilen IFA, bu yıl 31 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenleniyor. Geçen yıl, 159 bin metrekarelik alanda 1800'ü aşkın firma, 253 bin ziyaretçiyi ağırlayan fuara, sektörün önemli oyuncuları katılıyor. Dijital yaşam tarzını yansıtan ürünlerin ve önemli yeniliklerin sunulacağı fuarda, Candy Hoover, bin metrekare alana yayılan standında, geleceğin ev teknolojisinde bir ilke imza atarak beyaz eşya sektöründe yapay zeka dönemini başlatıyor.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın! 2018083121102863085.jpgHoover'den Geleceğin Ev Teknolojisinde Bir İlk!

Sesi tanıyor, alışkanlıkları öğreniyor, uzaktan kontrol sağlıyor

Fuarda AXI bulaşık makinesiyle vitrine çıkan Hoover, ürünlerine kattığı yapay zekayla kullanıcıları çağın ötesine taşıyor. En ileri teknoloji ile donatılan bulaşık makinesi AXI, yapay zeka sayesinde sesi tanıyor, alışkanlıkları öğreniyor ve kişiye özel çözümler sunuyor. Kullanıcılar, sadece seslerini kullanarak makineyi kontrol edebiliyor. Hoover Talks ile programları uzaktan seçip başlatabiliyor, yıkama durumu hakkında mesajlar alabiliyor, yıkama tamamlandığında sesli olarak bilgilendiriliyor. Entegre kameraya sahip Optik Sensör Sistemi ile bulaşık makinesinin ne kadar yüklü olduğu ve mutfak gereçlerinin türü algılanıyor. Bir sorun varsa anında uyarı veriyor. Wi-Fi fonksiyonları ile de uzaktan kontrol edilebiliyor.

Hoover'den Geleceğin Ev Teknolojisinde Bir İlk!

Kumaş, leke tipi ve hava durumuna göre en uygun yıkama

A+++, yüzde 70 enerji verimlilik sınıfına ve 14 kg'lık yıkama kapasitesine sahip Hoover AXI çamaşır makinası, kumaş ve leke tiplerini tanıyarak en uygun yıkama fonsiyonunu seçmeye imkan tanıyor. Hoover AXI, yıkama alışkanlıklarına göre kullanıcılara tavsiyeler vererek çamaşır makinelerine yeni bir standart getiriyor. AXI buzdolabı ve KeepHeat fırın ise, gıdaların bozulma sürecini yavaşlatmak için daha uzun süre depolanmasına olanak tanıyor.

"Ev aletlerine bağlantı getiriyoruz"

Ev otomasyonu, tüketici elektroniği, ev aletleri ve akıllı yaşam arasındaki ilişkinin, grup stratejilerini önemli ölçüde etkilediğini belirten Candy Group CEO'su Beppe Fumagalli, "Hızlı ve heyecan verici bir tempo ile geliştirdiğimiz yenilikçi ürünleri pazara sunmamız açısından IFA'da bulunmaktan gurur duyuyoruz. Yıkayıcı ve süpürge grubuna ek olarak ankastre ürünlerde de farklı sürprizlerle fuardayız. Ev aletlerine getirdiğimiz sadelik, kullanım kolaylığı, bağlantı ve sofistike tasarımla farklı beklentide tüketicilere ulaşmayı hedefliyoruz. Kullanıcılara kendi yaşam tarzlarını istedikleri gibi değiştirebilecek fikirler sunmayı amaçladığımız stratejilerimize devam edeceğiz" dedi.

Önceki HaberHuawei AI CUBE'ü IFA 2018'de Tanıttı!  
Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2018, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER