Google Play Store'a faydalı dokunuş

Google Play Store, arama sonuçlarında artık uygulama puanlarını, boyutlarını ve indirme sayılarını da gösterecek.

Google Play Store'a faydalı dokunuş

Google Play Store, arama sonuçlarında artık uygulama puanlarını, boyutlarını ve indirme sayılarını da gösterecek. Daha önce sonuçlarda görüntülenmeyen bu bilgileri görmek için uygulamanın kendi mağaza sayfasını açmanız gerekiyordu.

20200225104334872.jpgHuawei App Gallery, Şu An Play Store'a Rakip mi?Huawei, kendi uygulama mağazası App Gallery'den övgüyle bahsediyor, peki mağaza gerçekten Play Store kadar iyi mi? 2020032717563375872.jpg Google Play Store'da Yeni Dönem Başlıyor Solda: Almanya'da uygulama boyutundan yoksun Play Store sonuçları, Sağda: Uygulama boyutu ile sonuçlar

Mobil bağlantıdayken veya herhangi bir şekilde indirme kapasiteniz kısıtlıyken, büyük boyutlarından dolayı her uygulamayı veya oyunu indirmeniz mümkün olmayabilir. Bu durumda uygulamaların boyutlarına tek tek bakmak yerine, boyutu bir bakışta görebilmek daha iyi olacaktır. Belki de en başından beri sunulması gereken bu işlevin Play Store'a gelmesi, birçok kullanıcının işine yarayacak.

Google, Ücretsiz Play Store Kredisi DağıtıyorGoogle, bazı kullanıcılarına ücretsiz Google Play Store kredisi dağıtmaya başladı

Yenilik, sunucu taraflı bir değişiklikle etkin hale getirildiğinden herhangi bir güncelleme indirmeden size ulaşacak. Buna karşın ilginç biçimde uygulama boyutlarının Almanya'da görünmediği, puan ve indirme sayısının ise göründüğü belirtiliyor.

Önceki Haber40 Yüksek Çözünürlüklü Duvar Kağıdı  
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER