kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Hırsızlıkla Suçlanan Adamı Yılanla Korkutarak Sorgulayan Polis

Hırsızlıkla Suçlanan Adamı Yılanla Korkutarak Sorgulayan Polis

Hırsızlıkla Suçlanan Adamı Yılanla Korkutarak Sorgulayan Polis

Endonezya'da kaydedilen görüntülerde, polisin sorgu sırasında zanlının vücudunu yılanla sarması tepkilere neden oldu. Kompas gazetesinin haberine göre, eyaletin Jayawijaya bölgesinde hırsızlık suçlamasıyla karakola getirilen Papua kökenli ismi açıklanmayan kişinin, polis sorgusunda vücuduna yılan sarılmış bir şekilde görülüyor.

Papua eyaletinin Jayawijaya bölgesinde cep telefonu hırsızlığı suçlamasıyla karakola getirilen ve ismi açıklanmayan kişinin, polis sorgusunda vücudunun yılan ile sarılmış görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.

s-a77915272c01c06ab30b184b185ff98e4c802bPolis memurlarının, suçunu itiraf etmesi için şüpheliyi yılan ile korkuttukları belirtilirken, Papua Emniyet Sözcüsü Ahmet Mustafa Kemal, olay ile ilgili soruşturma başlatıldığını dile getirdi.

Elleri arkadan bağlı olarak yerde oturtulan ve kaç defa telefon çaldığı sorulan şüpheli, 'sadece iki defa' diye yanıt veriyor.

s-7027a8232d211ddf0bc2cbf5b6d1c7c9ef0feeVideoda polis memurlarının yılanı zanlının ağzına ve pantolonunun altına sokacağı tehdidinde bulunduğu da duyuluyor. Ayrıca şahsa sık sık gözlerini açması telkininde bulunuluyor.

işte o görüntüler:

işte o görüntüler:işte o görüntüler: Jayawijaya polis şefi Tonny Ananda Swadaya da yaptığı açıklamada, polislerin işini profesyonel olarak yapamadığını belirterek özür diledi. Ayrıca Swadaya, yılanın zehirsiz ve evcil olduğunu, sorguyu gerçekleştiren memurların amacının şahsı suçunu itiraf etmeye zorlamak olduğunu sözlerine ekledi.Emniyet personeline karşı sert cezaların verileceğini bildiren bir başka yetkili de konunun İçişleri Bakanlığının gündeminde olduğunu, sorgu yasasının ve davranış kurallarının ihlal edilip edilmediğinin soruşturulduğunu aktardı.
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 20:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER