Huawei P30 ve P30 Pro'ya güncelleme

Çift görüş video modu sayesinde kullanıcılar aynı anda telefonun birincil kamerasını ve tele foto lensini kullanarak bölünmüş videolar oluşturabiliyor ve ekranda iki bakış açısını birlikte görebiliyor.

Huawei P30 ve P30 Pro'ya güncelleme

Çift görüş video modu sayesinde kullanıcılar aynı anda telefonun birincil kamerasını ve tele foto lensini kullanarak bölünmüş videolar oluşturabiliyor ve ekranda iki bakış açısını birlikte görebiliyor. Gelişmiş kamera teknolojilerinde öncü olan Huawei, bu tür yenilikçi özelliklerle birlikte kullanıcılarının video yaratıcılığını arttırmaya devam ediyor.

İki dev ismin kavgası büyüyor

Hem Huawei P30 hem de P30 Pro cihazlarında bulunan çift görüşlü video modu ile yaratıcı video çekimleri yapabilmek mümkün. Aynı anda çift perspektif sunabilen Huawei P30 ve P30 Pro, tamamen yeni olan bu özellikle birlikte kullanıcılarına büyük ölçekli olayları veya bir sahneyi tam ve eşsiz bir şekilde yakalama imkanı sağlıyor. Bu özelliği kullanabilmek için kamera arayüzünden diğer kısmına girip "Çift Görünüm" seçeneğine dokunmanız yeterli olacak. Ayrıca, bu özellik sayesinde hem yatay hem de dikey videolar çekilebiliyor.

2019061300153981285.jpg Huawei P30 ve P30 Pro'ya Çift Görüşlü Video Modu!

Profesyonel kalitede fotoğraf ve video çekim imkanı sunan Huawei, P30 ve P30 Pro'daki çift görüşlü video modu güncellemesiyle birlikte;

İLGİLİ HABER Yeni AMD Ryzen'den rekor Daha fazla arka plan ve çevresindeki nesnelerle geniş bir manzara yakalama imkanı, Bölünmüş ekran yoluyla istenen konulara 15 kata kadar yakınlaştırma, Aynı anda geniş açı ve yakın plan olmak üzere iki farklı açıyla birden çekim, Özel anların sanatsal ve yaratıcı videolarla ölümsüzleştirilmesini sağlıyor. Önceki HaberWindows İçin iCloud Microsoft Store'da Yayınlandı Sonraki HaberX-Men: Dark Phoenix Gişede Çakıldı!
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER