İki yeni Galaxy daha sızdı

Samsung'un yeni tabletleri, sızan model numaralarına bakacak olursak önemli geliştirmelerle gelebilir.Samsung Galaxy View 2 sızdı! GalaxyClub'a göre Samsung, SM-T860 ve SM-T865 model isimli tabletler üzerinde çalışıyor.

İki yeni Galaxy daha sızdı

Samsung'un yeni tabletleri, sızan model numaralarına bakacak olursak önemli geliştirmelerle gelebilir.

Samsung Galaxy View 2 sızdı!

GalaxyClub'a göre Samsung, SM-T860 ve SM-T865 model isimli tabletler üzerinde çalışıyor. Samsung'un Tab S serisinin önceki amiral gemisi üyeleri, SM-T8xx model numaralarını kullanıyordu. Sızıntı, tabletlerle ilgili başka bir ayrıntı vermiyor.

Ancak Samsung'un önceki tabletlerinin kod adlarına baktığımızda, ilginç bir sonuç ortaya çıkıyor. Firmanın AMOLED tabletlerinin ilk nesli olan Galaxy Tab S, SM-T80x model koduna sahipti. Geçen seneki Tab S4 ise SM-T83x olarak biliniyordu. Yeni tabletlerin model kodları, Samsung'un numaralandırmada ciddi bir sıçrama yaptığını gösteriyor. Bunun tablet serisinde yapılacak büyük bir yeniliğin işareti olması mümkün.

Yine de sadece model isimlerine bakarak kesin bir sonuca varmak doğru olmayacağından, beklemekte fayda var. Yeni tabletlerin Galaxy Note 10 ile birlikte tanıtılmasını umuyoruz.

Önceki HaberLenovo'dan Genç Basketbolcular İçin Eğitime Destek  
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER