LG, Google'a 'Tone' getirdi!

LG, Google'a "Tone" getirdi!

LG, Google'a 'Tone' getirdi!

LG Electronics, IFA 2018'de en son ve en gelişmiş giyilebilir kablosuz ses ürünlerini tanıtacak. Bunlardan biri olan LG TONE Platinum SE (HBS-1120) Google Assistant'a özel düğmesiyle, LG TONE Ultra SE (HBS-835S) de sahip olduğu harici hoparlörle öne çıkıyor.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın!

LG TONE Platinum SE, Google Assistant ve tek bir düğmeyle ulaşılabilen Google Translate ile gerçek zamanlı çeviri yapabilen ilk TONE modeli. Kullanıcılar "OK Google" demeden Google Assistant'ı etkinleştirebilecek ve böylece çok daha hızlı ve daha fazla etkileşim kuran yapay zekaya ulaşabilecekler. Bunun faydası ise en çok Google Translate gibi hizmetlerin kullanımında ortaya çıkacak. Hizmeti başlatmak için herhangi bir söz söylemeye gerek duymadan bir başka dilde iletişim kurmak çok daha hızlı ve çok daha doğal olacak.

2018082821355686685.jpg

LG ses mühendislerinin keşfi olan dengeli bir yapı ve dinamik bir sürücünün birleşiminden oluşan hibrit cihaz, profesyonel müzisyenler tarafından kullanılan kulak içi birimlerle aynı özelliklere sahip. Cihaz, yüksek frekanslı sesleri herhangi bir bozulma olmadan dinleme imkanı verirken sürücü de güçlü bir bas sunuyor. LG'nin bu en yeni kulaklıkları siyah, mavi ve altın renginde satışa sunulacak.

Diğer yeni bir cihaz olan LG TONE Ultra SE

LG Aksesuar Bölümü Yöneticisi Kim Tae-gyun, LG'nin, başarılı TONE serisindeki akıllı özelliklerle giyilebilir ses ürünlerine yeni bir yaklaşım getirdiğini ve en son modelleriyle inovasyonlarına devam edeceklerini belirterek sözlerini şöyle sürdürüyor: "Dünya genelindeki tüketicilere çok daha gelişmiş giyilebilir ses ürünleri sunma sözümüzün daima arkasında olacağız."

Önceki HaberMercedes-Benz'ten Hem Nostaljik Hem Hızlı Konsept Sonraki HaberToyota Uber'e büyük bir yatırım yaptı...
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 01:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER