Microsoft'tan Windows 11 reklamı

Windows 11'in her ne kadar hala geliştirme aşamasında olduğu belirtilse de, Microsoft'un yayınladığı yeni bir reklam videosunda işletim sisteminin özellikleri ve yetenekleri anlatılıyor. Aşağıdan izleyebileceğiniz reklam videosunda Windows 11'in sloganının "sizi sevdiğiniz her şe.

Microsoft'tan Windows 11 reklamı

Windows 11'in her ne kadar hala geliştirme aşamasında olduğu belirtilse de, Microsoft'un yayınladığı yeni bir reklam videosunda işletim sisteminin özellikleri ve yetenekleri anlatılıyor.

Aşağıdan izleyebileceğiniz reklam videosunda Windows 11'in sloganının "sizi sevdiğiniz her şeye daha da yakınlaştırıyoruz" olduğu görülüyor. Videoda yeni Başlat menüsü, arama, duvar kağıtları, uygulamalar ve servisler, Xbox Game Pass, Widget'lar, Teams entegrasyonu, kolay pencere yerleşimi ve yeni Microsoft Store anlatılıyor. Halo Infinite, Master Chief ve Warthog da reklam videosunda görülüyor.

Windows 11 | Brings you closer to what you loveWindows 11 | Brings you closer to what you loveIntroducing new Windows 11: A whole new way to experience your PC. It doesn’t just bring you closer to the tools you need, it brings you closer to everything you love. With new and improved features that help you stay organized in a snap. Keep up with the news, weather, and events you care about. Instantly connect with anyone, anywhere. Or access the latest apps and games right on your PC. Featuring the new single, “All Starts Now” by Odessa ft. Tim Myers Learn More: Audio Descripted Version:

Her ne kadar Windows Insider Programı çerçevesinde Windows 11'i test etmekte olan kullanıcılar için bir sürpriz içermese de, Windows 11 e ulaşamamış meraklı kullanıcıların ilgisini çekeceğini düşünüyoruz...YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER