Microsoft ve Apple kapattı

Microsoft ve Apple, dünyayı sarmaya devam eden Corona virüsü salgını nedeniyle satış mağazalarını geçici olarak kapattıklarını duyurdular.Windows 10, Sonunda Yıllar Önce Koyduğu Hedefe UlaştıWindows 10, Microsoft'un yaptığı açıklamaya göre, biraz geç de olsa, en başta koy.

Microsoft ve Apple kapattı

Microsoft ve Apple, dünyayı sarmaya devam eden Corona virüsü salgını nedeniyle satış mağazalarını geçici olarak kapattıklarını duyurdular.

2019111810553376972.jpgWindows 10, Sonunda Yıllar Önce Koyduğu Hedefe UlaştıWindows 10, Microsoft'un yaptığı açıklamaya göre, biraz geç de olsa, en başta koyduğu hedefe ulaştı

Microsoft, yaptığı açıklamada "Tüm Microsoft Store'lar, COVID-19 sağlık sorunları nedeniyle bir sonraki duyuruya kadar kapanmıştır" dedi ve "ailelerin, uzaktan çalışanların ve işletmelerin şu anda baskı altında olduğunu biliyoruz ve microsoft.com adresinden size çevrimiçi hizmet vermek için buradayız" diye ekledi.

Microsoft'tan Gizemli Etkinlik DuyurusuMicrosoft 30 Mart tarihinde yeni bir etkinlik düzenleyecek

Yazılım devi, mağazalarının ne zaman tekrar açılacağıyla ilgili bir tarih vermedi. Microsoft, virüsün Seattle'da yayılmaya başlamasıyla birlikte çalışanlarını eve gönderen ilk firmalardan biriydi.

Geçen hafta Çin'deki mağazalarını 27 Mart'a kadar kapattığını duyuran Apple ise web sitesinde yaptığı yeni bir duyuru ile "Perakende mağazalarımız, bir sonraki duyuruya kadar kapalıdır" dedi.

Apple'ın sıkça sorulan sorular sayfasında mağazaların 27 Mart'ta açılacağı belirtiliyor, ancak bu sayfanın güncellenmesi unutulmuş olabilir. Firma neredeyse tüm mağazalarını kapattığından, ürün iade süresini mağazalar açıldıktan itibaren 14 gün sürecek şekilde uzattı.

Apple'ın da çalışanlarının bir kısmını COVID-19'dan korumak için evden çalışmaya yönlendirdiğini, ofise gelmek zorunda olanlar için yeni sağlık kontrolleri sunduğunu hatırlatalım.

Önceki HaberMicrosoft Edge, Bu Haberle Canınızı Sıkabilir Sonraki HaberApple, Yeni iPad Pro Modellerini Çin'de "resmen" Sızdırdı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER