Panasonic'ten yeni 4K ekran

43 ve 86 inç arasında değişen ekran boyutlarıyla bu seri; toplantı odalarında, sınıflarda ve ofislerde yapılan sunumlar ve bilgi ekranları için 4K çözünürlük (3840 x 2160) ile yüksek görüntü kalitesi sunuyor ve karmaşık detaylara sahip çekici görsellik sunan 4K/60p sinyaller.

Panasonic'ten yeni 4K ekran

43 ve 86 inç arasında değişen ekran boyutlarıyla bu seri; toplantı odalarında, sınıflarda ve ofislerde yapılan sunumlar ve bilgi ekranları için 4K çözünürlük (3840 x 2160) ile yüksek görüntü kalitesi sunuyor ve karmaşık detaylara sahip çekici görsellik sunan 4K/60p sinyallerini de destekliyor.  

PC oyunları daha çok kazandı

Tüm ekranlarda 400 cd/m2 parlaklık özelliği bulunuyor ve en büyük iki ekran da tüm görüntüleme açılarından yüksek renk doğruluğu ve net görüntü sağlayan In Plane Switching (IPS - Düzlem İçi Anahtarlama) panellerle birlikte geliyor. (TH-86CQ1/TH-75CQ1). Aynı zamanda daha küçük ekran panelleri de dikey hizalama teknolojisine sahip (TH/65CQ1/TH-55CQ1/TH-50CQ1/TH-43CQ1).  

16 saat boyunca bakım gerektirmeden çalışması ve RS-232C/LAN ağları üzerinden harici cihazla kontrol sayesinde bağlı cihazları uzaktan kumandayla kontrol etmeye yarayan HDMI CEC teknolojisini destekleyen temel terminallere sahip olması, serinin diğer özellikleri olarak öne çıkıyor. Bu özellikleri sayesinde cihaz yönetiminin merkezileşmesi sağlanıyor ve cihaz birçok kullanıcı için daha erişilebilir hale geliyor.

Panasonic ayrıca harici cihazlara gerek duymadan hemen kullanım için dahili hoparlörler ve temel terminaller ile kurulumu daha kolay hale getiriyor. Ayrıca VESA ile uyumlu olan bu seri, bu özelliğiyle genel amaçlı montaj braketlerinin kullanılmasını da mümkün kılıyor.  

Panasonic Business Avrupa Ürün Müdürü Huong Thanh Ngo, "CQ1 serisi, ortak çalışma özgürlüğüne ihtiyaç duyan ve aynı zamanda EQ1 ve SQ1 serilerinin sunduğu yüksek seviye parlaklık ve bakım gerektirmeyen çalışma özelliklerine sahip olmak isteyen daha düşük bütçeli organizasyonlar için tasarlanmıştır.  

Altı yeni ekran modelinin de Eylül 2019'da piyasaya sunulması planlanıyor.

Önceki HaberMayıs 2019 Güncellemesinde Sürücü Uyumsuzluğu  
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER