Porsche Mission E göründü!

Porsche Mission E göründü!

Porsche Mission E göründü!

Porsche, Tesla'yı, şimdi Taycan olarak bilinen Misyon E spor otomobiliyle geçmeye çalışıyor.

Şirket, 2015 yılında piyasaya sürülen konsept modelinden çok farklı olmayan, gölgeli bir silueti ortaya çıkaran kısa bir video şeklinde otomobil için ilk gerçek pazarlama çabasını yayınladı. Video - Taycan'ın kayış çizgisi ile sonuçlanan ruh, elektrikli "- biraz belirsiz ve hiperbolik, ama Taycan 'ın potansiyel Tesla alıcılarının duraklamasına izin verecek şık gövdeye ve temiz hatlara sahip olacağını gösteriyor.

Soul, electrified. – The Porsche Taycan is coming.Soul, electrified. – The Porsche Taycan is coming.All Porsche models have something in common: They have a soul. A certain feeling you get as a driver as soon as you get behind the wheel. Soon, the Porsche Taycan is coming. And although his heart is powered by a different force - electricity - the soul, once again, is the same. Combined fuel consumption in accordance with EU 6: 911 GT3: 12,9-12,7 l/100 km; CO2 emissions: 290-288 g/km

Şirket, Taycan'ın "bir Porsche gibi" hissedeceğini ve fiyatların henüz onaylanmadığını söylerken, söylentilerin de Tesla ile büyük ölçüde uyumlu olacağını öne sürdü. Bir EV için pazardaysanız ve harcamanız gereken büyük paralar varsa, hangi adresten yola devam etmeyi tercih edersiniz? Porsche cevabı bildiğinden emin görünüyor.

Önceki HaberArtık gençler haberler için Facebook'u kullanmıyor  
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2018, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER