PUBG, bu tarihte PS4'e geliyor

PUBG, bu tarihte PS4'e geliyor

PUBG, bu tarihte PS4'e geliyor
PUBG'nin Sony PS4'e geliş tarihi belli oldu Nathan Drake Uncharted Series "Desert Outfit," Ellie's backpackNathan Drake Uncharted Series "Desert Outfit," Ellie's backpack from The Last of Us, and a PUBG av from The Last of Us, and a PUBG avatar

Bazı otoriteler Player Unknown's Battlegrounds'un kısa süre içinde Sony PS4 platformu ile buluşacağını iddia ederken, diğerleri bunun mümkün olmayacağını savunuyorlardı. Neyse ki ilk grubun iddiaları gerçeklikle buluşuyor. Yapım gerek ülkemiz, gerekse yurtdışında "yılbaşı döneminde" PS4 sahibi oyun tutkunları ile buluşacak.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın!

Yapım, 7 Aralık 2018'de kamuoyunun beğenisine sunulacak. Üstelik Erangel, Miramar ve Sanho gibi haritalar, yapımı satın alanlara hediye edilecek. PUBG'ın Sony PS4 sürümü bu kadarla yetinmeyecek. Nathan Drake Uncharted Series'deki  "Desert Outfit", The Last of Us'daki özel aksesuarlarve PUBG'e özel bir avatar, Player Unknows Battlegrounds sahiplerinin beğenisi esas alınarak şekillendirilecek. Bu aksesuarlara PlayStation kullanıcığı kimliğiniz ile erişebileceksiniz.

Peki, PUBG'nin Sony kullanıcıları ile buluşması neden bu kadar uzun sürdü? Microsoft, 2017 yılının Aralık ayında stratejik ortaklık yaptığı firmaya "özel sürümler için" ciddi bir ücret ödemişti. Bu hamle, Sony'nin önünü kapadı. Sony, 2018 yılının Eylül ayına kadar bekledi ama istediğini elde edemedi. Neyse ki, Microsoft'un sözleşmesinin sona ermesiyle beraber; Sony, PS4 platformu için istediği şeyleri elde etme fırsatı kazandı.

Önceki HaberMesh Teknolojisi, TP-Link Erişim Noktalarında  
Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER