Samsung, dev tablet için çalışıyor

Samsung, dev tablet için çalışıyor

Samsung, dev tablet için çalışıyor

Galaxy View neredeyse üç yıl önce piyasaya sürülen oldukça büyük bir Android tabletiydi. Fikir, tüketicilere televizyon kadar büyük olmayan, ancak normal tabletler kadar küçük olmayan bir ekran sunmaktı. Bazı kaynaklardan gelen bilgilere göre, Samsung sonunda Galaxy View'in ikinci modelini piyasa sunmaya hazırlanıyor.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın!

Galaxy View 2'nin (büyük olasılıkla geçici bir isim) orijinalinin 18.4 inçlik ekranından biraz daha küçük olan 17,5 inçlik bir ekranı olacağı konuşuluyor. İki farklı şekilde hareket eden yerleşik bir kitap benzeri menteşeye sahip cihazın, kapalı şekildeyken ekranı bir çizim masası gibi 30 derecelik bir açıyla yukarı kaldırırken, açık yapılandırma ekranın bir dizüstü bilgisayar gibi dik durması sağlanacak. Orijinal Galaxy View'dan farklı olarak View 2'de hiç bir tutma yeri yok gibi görünüyor, bu nedenle menteşe tamamen kapalıyken dizüstü bilgisayar gibi taşınması gerekebilecektir.

Teknik özellikleri açısından, Galaxy View 2'nin önceki modeli gibi orta sınıf kategorisinde olacağı bildiriliyor. Bilinmeyen bir Exynos işlemci, Full HD ekran çözünürlüğü ve 3GB RAM olabilir. Yazılımda ise yeni bir "çok pencere işlevselliği" hakkında da bir konudan bahsediliyor. Bu ise yan yana çalışan ikiden fazla uygulamaya sahip olabileceği olarak yorumlanıyor. DeX desteğinin olmayacağı söyleniyor ancak Samsung'un sadece amiral gemisi cihazlarında DeX işlevselliği sunması göz önüne alındığında bu şaşırtıcı olmamalı. Bununla birlikte, Android 8.0 Oreo yüklü halde gelmesi olumlu bir nokta olacak.

Orijinal Galaxy View da fiyat performans değerlendirmesi yönünden biraz uçuk bir fiyata sahipti. Yeni ürünün ise piyasaya ne kadarlık bir fiyat etiketiyle sunulacağı ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Önceki HaberINFINITI, Prototype 10'u Tanıttı! Sonraki HaberiPhone 9 ve 11'in Pil Ömürleri Uzayacak
Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2018, 01:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER