"Sanal olarak" dışarı çıkın

Dünya, COVID-19 hastalığına neden olan Corona virüsünü araştırırken dünya çapında milyonlarca kişi, hastalığın kendisine bulaşmasını ve yayılmasını engellemek için evinde oturuyor veya insanlardan mümkün olduğunca uzak duruyor.

Dünya, COVID-19 hastalığına neden olan Corona virüsünü araştırırken dünya çapında milyonlarca kişi, hastalığın kendisine bulaşmasını ve yayılmasını engellemek için evinde oturuyor veya insanlardan mümkün olduğunca uzak duruyor. Neyse ki bulunduğumuz çağda dış dünyayı görebilmek için dışarı çıkmanız gerekmiyor.

2020031814254420472.jpgChrome'a İki Yeni İşlev Daha GeliyorChrome, iki yeni işlevini daha Canary sürümünde denemeye başladı

Birçok hayvanat bahçesi, akvaryum ve araştırma tesisi, size çeşitli bölümlerinden canlı yayın yapıyor. İşte bunlardan bazıları.

San Diego Zoo: 10 canlı kamerayla yayın yapan Kaliforniya'daki San Diego Zoo, maymunlardan penguenlere ve baykuşlara, hayvanat bahçesindeki canlıların günlük hayatını izlemenize olanak tanıyor.

Corona Virüsü, Chrome'u DurdurduGoogle, Corona Virüsü nedeniyle pek çok şirketin evden çalışmaya başlaması sonrasında, tarayıcısı Chrome için, bir süre güncelleme yayınlamayacağını açıkladı

Bay Aquarium: Biraz kuzeydeki Bay Aquarium kapılarını ziyaretçilere kapamış olsa da, canlı kameraları kuş kafesinden, mercan, yosun ormanı ve penguen bölümünden yayın yapmayı sürdürüyor.

Yuvadaki Kartallar: Chesapeake Conservancy sayesinde mavi balıkçılı ve bella sinek kuşu yuvasını izleyebilirsiniz.

Boş Kalan Sokakları İzleyin: Görmek istediğiniz şey insanlar ise, EarthCam sizin için. Ancak sokakların şu sıralar ne kadar boş olduğunu görünce şaşırabilirsiniz.

Önceki HaberVW Arteon'dan Sizi Uyaran Güvenlik Kalkanı Sonraki HaberLaptop'ta Monitör Nasıl Kapatılır?
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER