Spider-Man para bastı!

Spider-Man: Far From Home (Örümcek Adam: Evden Uzakta) ile Marvel Comics yapımları yeni bir çağa doğru adım attı.

Spider-Man para bastı!
Spider-Man: Far from Home'dan önemli başarı!

Spider-Man: Far From Home (Örümcek Adam: Evden Uzakta) ile Marvel Comics yapımları yeni bir çağa doğru adım attı. Avengers: Endgame ile bir çağ sona erdi lakin Spider-Man: Far From Home ile yeni bir çağa giriş yapıldı.

Thor 4 bomba gibi geliyor

Sony ve Marvel Comics ortaklığı ile geliştirilip, Disney tarafından desteklenen yapım, yaklaşık üç hafta içerisinde 1 milyar dolar gişe hasılatı sınırını geride bıraktı. Böylece Spider-Man: Far From Home, şu ana kadar çekilen Örümcek Adam filmlerinin en başarılısı oldu. Spider-Man: Far From Home, gerek Sam Raimi'nin efsanevi üçlemesini, gerekse Mark Webb'in sonraki ikilemesini sürklase etmeyi başardı ve sinema tarihine (daha doğrusu Örümcek Adam serisi tarihine) geçti.

Halen gösterimde olan Spider-Man: Far From Home'un yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor. Yapımda; Tom Holland (Peter Parker), Marisa Tomei (May Hala), Zendaya (M.J Jones), Jacob Baton, Tony Revolori (Eugene Flash Thompson), Cobie Smulders,  Oscar ödüllü oyuncu Samuel L. Jackson (Nick Fury), Oscar ödüllü diğer bir oyuncu Jack Gyllenhaal (Mysterio) gibi birbirinden popüler oyuncular yer alıyor. 

Önceki HaberPanasonic Giriş Seviyesi 4K Ekranlarını Tanıttı  
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER