Tamir için en güvenli yol

Kullanıcı taleplerini dikkate alarak verdiği tüketici hizmetlerini geliştirmeye devam eden HUAWEI, sosyal alanlarda temasın en aza indirilmesi gereken bu dönemde telefonlarını onarmak isteyenler için yeni bir hizmet geliştirdi.

Tamir için en güvenli yol

Kullanıcı taleplerini dikkate alarak verdiği tüketici hizmetlerini geliştirmeye devam eden HUAWEI, sosyal alanlarda temasın en aza indirilmesi gereken bu dönemde telefonlarını onarmak isteyenler için yeni bir hizmet geliştirdi. HUAWEI Ücretsiz Kargo Servisi hizmetiyle, kullanıcılar HUAWEI Teknik Servis'e gönderdikleri telefonlarının onarılmasını ve istedikleri adrese geri gönderilmesini evde güvenle bekleyebilecekler.

2020031812244375172.jpgSamsung'dan, Corona Virüsüne Karşı Telefon Temizleme TavsiyeleriCorona Virüs salgını günlerinde akıllı telefonunuzu nasıl temizlemeli, nasıl kullanmalısınız? Samsung'un bu konuda size söyleyecekleri var

HUAWEI, yeni kargo onarım hizmetiyle kullanıcılarına profesyonel kalite güvencesi sağlıyor. Onarım ve teslimata kadar tüm süreci yakından izleyecek olan HUAWEI, kaliteyi sağlamak ve onarımı daha güvenli hale getirmek için cihazların arızalı parçalarını tamir etmek yerine, orijinal yedek parçaları ile değiştirecek.

Cihazlar onarım sonrası dezenfekte edilecek

Onarımdan sonra geri gönderilecek ürünün temiz ve düzenli olmasını sağlamak için cihazlar profesyonel şekilde temizlenip dezenfekte edilecek. Onarılan cihazlar, profesyonel ambalaj için darbeye dayanıklı anti statik poşete konarak muhafaza edilecek.

İşte Uzaktan Güvenli Çalışmanın 5 Altın Kuralı!Sophos, uzaktan çalışma deneyiminin neden olabileceği güvenlik risklerini engellemeye yardımcı olacak ve bilgi teknolojileri profesyonellerinin hayatını kolaylaştıracak tavsiyelerini 5 madde halinde paylaştı

Daha uzun garanti süresi

CoVid-19 virüsünün neden olduğu salgından bu yana, Huawei müşterilerine endişesiz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için özel hizmetler sunuyor. Bunlardan biri de ürünlerin garanti sürelerinin ücretsiz uzatılması. Orijinal garanti süresi 15 Mart 2020 ile 15 Haziran 2020 tarihleri arasında sona erecek telefon, PC, tablet, giyilebilir cihazlar, ses ve router cihazları da dahil olmak üzere tüm HUAWEI Türkiye ithalatı ve yetkili servis merkezi desteği olan ürünler için garanti süresi 15 Haziran 2020'ye kadar uzatıldı.

Soru ve önerileriniz için resmi tatiller dahil haftanın yedi günü, 09.00-20.00 saatleri arasında Huawei Destek Merkezi'ne (444 79 88) ulaşabilirsiniz.

Önceki HaberOtomobiller için Alınan Ama Gerçeğe Dönüşmeyen İlginç Patentler Sonraki HaberWindows 10'un Yenilenen Başlat Menüsü Göründü
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER