Telefon dünyasında yeni oyuncu

Telefon dünyasında yeni oyuncu

Telefon dünyasında yeni oyuncu

Türkiye'nin teknoloji sağlayıcısı Arena, lider teknoloji markalarından birini daha tüketiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. En büyük 6'ncı bilgisayar üreticisi olan ABD - Miami merkezli iLife Digital, Arena aracılığıyla Nisan ayından itibaren perakende zincirlerinde satışa sunulacak.

İlk etapta iLife'ın ultra ince notebookları, 2'si 1 arada dönüşebilir tablet bilgisayarları ile hepsi bir arada bilgisayarları tüketiciyle buluşacak. Ardından markanın akıllı telefonları, tablet bilgisayarları, sanal gerçeklik ve akıllı saat ürünleri gibi çeşitli teknoloji ürünleri 2018'in 3. çeyreğinde raflarda olacak.

iLife Digital Technologies, insanların hayatlarını kolaylaştıran yenilikçi ürünlerin araştırılması, tasarımı, pazarlanması, satışı ve desteklenmesine yönelik bir donanım + yazılım + hizmetleri şirketidir ve dünyanın en hızlı büyüyen PC şirketlerinden biridir. Geçtiğimiz 6 yıl boyunca iLife Digital Technologies, gelişmiş teknolojilerin geniş çapta kitlelere ulaşabilmesi için engelleri ortadan kaldıracak ekonomik yenilikler sunarak teknolojinin demokratikleştirilmesine öncülük etmiştir.

İLGİLİ HABER YouTube'a iOS'ta yeni işlev Önceki HaberFace 2 Face: Tamamen GoPro'yla Çekilen Ödüllü Film Sonraki HaberDungeon Hunter Champions Yakında Geliyor!
Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER