Türkiye’nin en büyük 5G zirvesi '5G Summit Turkey' Türksat’ın desteğiyle düzenleniyor

Türkiye'nin en büyük 5G Temalı ve Sektörün önde gelen 5G ekosistem etkinliği olan “5G Summit Turkey”, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından C+ Level Yöneticileri, İnovasyon ve Teknoloji Başkanlarını, Telekom Sağlayıcıları, Start-Up'ları, OEM (Orijinal Ürün Üreticisi), K.

Türkiye’nin en büyük 5G zirvesi '5G Summit Turkey' Türksat’ın desteğiyle düzenleniyor

Türkiye'nin en büyük 5G Temalı ve Sektörün önde gelen 5G ekosistem etkinliği olan “5G Summit Turkey”, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından C+ Level Yöneticileri, İnovasyon ve Teknoloji Başkanlarını, Telekom Sağlayıcıları, Start-Up'ları, OEM (Orijinal Ürün Üreticisi), Kamu, Otomotiv, Operatör sektör ve üst düzey yöneticilerini ağırlayacak. 5G Summit Turkey, alanında uzman konuşmacılarıyla, “5G ile neler yapabiliriz, 5G dünyasında büyük veri ve yapay zeka nasıl şekillenecek, hangi yeni ekosistemler oluşacak, siber güvenlik neden daha önemli hale gelecek” gibi birçok sorunun da yanıtlanmasını hedefliyor.

Uluslararası düzeyde 300'ün üzerinde üst düzey yöneticinin 5G'nin geleceğini konuşacağı zirvede 25'in üzeninde sergi alanı da kurulacak. Etkinlik hakkında detaylar 5gsummitturkey.com/tr adresinden paylaşılacak.

Yunus Emre Aytekin
 

iha.com.tr üzerindeki haberler özet şeklinde yayınlanmaktadır. Haberin video, fotoğraf ve metnine Abone panelinden ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER