Xerox en iyiler listesinde

Xerox en iyiler listesinde

Xerox en iyiler listesinde

Xerox Euronext Vigeo endeksine göre: Amerika Birleşik Devletlerin'deki en gelişmiş 50 teknoloji şirketi arasında gösterildi. Euronext Vigeo endeksi en gelişmiş çevresel, sosyal ve yönetim performansına ulaşma konusunda Avrupa'da hizmet veren şirketleri değerlendirir. 

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın!

Euronext, Avrupa kıtasında Amsterdam, Brüksel, Lizbon ve Paris'te dört ulusal menkul kıymet ve vadeli işlem piyasasını ve Euronext Londra piyasasını işleten ana menkul kıymetler borsasıdır. Vigeo, yatırımcılara, kamu ve özel kurumlara çevresel, sosyal ve yönetimsel araştırmalar sağlayan öncü bir Avrupa kurumsal sosyal sorumluluk derecelendirme ajansıdır.

Global İdari İşler, Sürdürülebilirlik Başkan Yardımcısı Michele Cahn "Xerox 100 yıldan fazla süredir sürdürülebilirlik  ve sosyal sorumluluk alanlarında lider olmaktan gurur duymaktadır.  Kurumsal vatandaş olarak sorumlu şekilde davranmak kurumsal değerlerimizin temel taşı olmuştur ve olmaya devam etmektedir." ifadesinde bulundu.

Xerox için Vatandaşlık ve Uygunluk. "Şirket kimliğimizin temelinde yer almaktadır ve bu derecelendirme bu değerlere olan bağlılığımızı bir kez daha ortaya koymuştur."

Xerox her yıl kurumsal sosyal sorumluluk raporunu yayımlayarak temel vatandaşlık hususlarında şirketin ilerlemesini paylaşıyor.

Önceki Haber"Duvarın Arkasından Tanı" Gerçek Oldu!  
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 18:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER