Xiaomi'den kablosuz kulaklık

Xiaomi'den kablosuz kulaklık

Xiaomi'den kablosuz kulaklık

Xiaomi, uygun fiyatlı telefonları ve fitness sayaçlarıyla tanınıyor. Çinli firmanın en yeni kablosuz kulaklığı "AirDots" ise yalnızca 28 dolar.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın! 2018110713465340572.jpgXiaomi'den 28 Dolara Kablosuz Kulaklık

Apple'ın 159 dolarlık AirPods'una isim olarak da benzeyen AirDots, minimal bir tasarımla ve kulaklığı şarj edebilen bir kutuyla geliyor. Bu işlevleri sadece Apple AirPods'da değil, Audio-Technica'nın kablosuz kulaklığı ATH-CKR7TW ve Jabra'nın Elite 65t'sinde de görebiliyoruz. Ancak Xiaomi'nin kulaklığında gürültü iptali ve su geçirmezlik gibi üst seviye özellikler bulunmuyor.

Ancak kırpılmamış önemli bir özellik var: Bluetooth 5.0 desteği. Kulaklığın bu sayede daha az güç tüketmesi, sinyali daha iyi alması ve pil ömrünün uzun olması beklenebilir.

AirDots şimdilik sadece Çin'de satılıyor. Kulaklığın dünyanın geri kalanına açılıp açılmayacağı konusunda bir açıklama ise yapılmadı.

Önceki HaberNASA Bu Resmi Uçan Daire Açıklamasıyla Yayınladı Sonraki HaberCortana'nın başarısızlığı,can yakmaya devam ediyor
Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER