3 Gün Önce Cezaevinden Firar Etmiş: Ceren Özdemir'in Yakalanan Katil Zanlısı Suçunu İtiraf Etti

Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2.

3 Gün Önce Cezaevinden Firar Etmiş: Ceren Özdemir'in Yakalanan Katil Zanlısı Suçunu İtiraf Etti

Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2. sınıf öğrencisi Ceren Özdemir'in katil zanlısı polisin operasyonuyla yakalandı. Ordu Valiliği'nden yapılan açıklamada gözaltına alınan zanlının suçunu itiraf ettiği belirtildi. Ayrıca zanlının 01.12.2019 tarihinde Cezaevinden firar ettiği ve arandığı ortaya çıktı.

s-f77ff7844b45fa7ab1d4e779f6495d5b715cb5
DHA'nın aktardığı habere göre, Ordu'da, evinin bulunduğu apartmanın girişinde bıçaklanarak, öldürülen Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Ceren Özdemir'in katil zanlısı polisin operasyonuyla yakalandı. Saklandığı evde gözaltına alınırken kendisini yakalamaya çalışan bir polisi de bıçakla yaralayan şüpheli etkisiz hale getirildi.

Ordu Valiliği: 'Cezaevinden firar ettiği ve arandığı anlaşılmıştır'

s-a22c9a08cbf8d8ddd33b3e0033701f14d1d3e9
Ordu Valiliği’nden de cinayet hakkında yazılı açıklama yapıldı.Açıklamada, “Ceren Özdemir isimli Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi öğrencisinin öldürülmesi olayı ile ilgili olarak yapılan kamera, teknik ve analiz çalışmaları neticesinde; öldürme olayını gerçekleştirdiği değerlendirilen eşkâle uygun şahıs, ilimiz Altınordu ilçesi Otogar civarında güvenlik güçlerimizce suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. Ö. A. isimli şüpheli, yakalanma esnasında emniyet görevlilerimize mukavemet ederek, 2 polis memuru hafif şekilde yaralamıştır. Gözaltına alınan zanlı, yapılan mülakatta suçunu itiraf etmiştir. Ö. A. isimli zanlının 01.12.2019 tarihinde Cezaevinden firar ettiği ve arandığı anlaşılmıştır. Olayla ilgili tahkikat, çok yönlü olarak devam etmektedir.” dendi.

2005 yılında Ordu'da bir çocuğu öldürmüş

Daha Önce de Bir Çocuğu Öldürmüş: Ceren'in Katilinin 13 Yıl Boyunca Firari Olarak Yaşadığı Ortaya Çıktı -

Linç ediliyordu

s-dd9ba8535f31ddd2e897e1f93b0efe28d5d048
Yakalanması sırasında polis memurunu da bıçaklayan Özgür A. evden çıkarıldığı sırada çevredekilerce linç edilmek istendi.

Katil zanlısının Özdemir'i takip ettiği görüntüler ortaya çıktı

Katil zanlısının Özdemir'i takip ettiği görüntüler ortaya çıktı Katil zanlısının Özdemir'i takip ettiği görüntüler ortaya çıktı 5de7c2769f2c71fa1bcf5c2c.jpg

Neler yaşanmıştı?

Evinin Önünde Bıçaklı Saldırıya Uğradı: 20 Yaşındaki Balerin Ceren Özdemir Hayatını Kaybetti - Ordu'da, evinin önünde bir saldırgan tarafından bıçaklanan 20 yaşındaki balerin Ceren Özdemir ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

Ayrıca bakınız

Ne Susacağız, Ne de Alışacağız! Sosyal Medyanın Gündemi, Bıçaklı Saldırı Sonucunda Yaşamını Yitiren #CerenÖzdemir - Kesin Sesinizi Artık! Vahşice Katledilen Kadınların Ardından Konuşan Çöplük Zihinler Ceren Özdemir İçin de Susmak Bilmedi
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER