6 Gün Önce Kaçırılan Gökhan Güneş Evine Döndü

Zorla araca bindirildiği görüntüler ortaya çıkan ve kendisinden haber alınamayan Gökhan Güneş, bu sabah erken saatlerde evine döndü. İstanbul Başakşehir’de 20 Ocak günü kaçırılan elektrik işçisi Gökhan Güneş evine döndü.

6 Gün Önce Kaçırılan Gökhan Güneş Evine Döndü

Zorla araca bindirildiği görüntüler ortaya çıkan ve kendisinden haber alınamayan Gökhan Güneş, bu sabah erken saatlerde evine döndü.

s-48c878a56d5461fd7e04cf2cfe6b915449a989
İstanbul Başakşehir’de 20 Ocak günü kaçırılan elektrik işçisi Gökhan Güneş evine döndü. Ezilenlerin Hukuk Bürosu, attığı tweet ile Güneş’in bu sabah erken saatlerde İkitelli’deki evine döndüğünü duyurdu.

Güneş’in bulunmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Ezilenlerin Hukuk Bürosu, konuya ilişkin ayrıntılı açıklamanın gün içinde yapılacağını aktardı.

Başakşehir’de elektrik işçisi olarak çalışan, ESP’li Gökhan Güneş’ten 20 Ocak’tan bu yana haber alınamıyordu. Kaçırılma anının görüntülerine ulaşılan Gökhan Güneş ile ilgili olarak günlerdir eylemler yapılıyor, ailesi Emniyet ve Savcılık nezdinde girişimlerde bulunuyordu. Bir işyerinin ve İETT’nin kamera kayıtlarında, Güneş’in otobüsten indiği ve bir grup tarafından zorla araca bindirildiği net biçimde görülüyordu.Emniyet yetkililerinin Gökhan Güneş’in ailesine “oğlunu teslim edeceğiz” dediği öğrenilmişti. Gökhan Güneş’in avukatı Sezin Uçar, daha önce ajanlık teklifi yapılan Güneş’in “istihbarat görevlileri veya Terörle Mücadele Polisleri tarafından gözaltında tutulduğunu” düşündüklerini söylemişti. Sayıştay Raporu: Ziraat Bankası'ndan Yönetim Kuruluna 19.750 Lira Maaş, Yılda 4 İkramiye ve Kredi Kartı... - Obama İstemiş Trump Durdurmuştu: ABD'deki 20 Dolarlık Banknotta Kölelik Değişikliği - Kapitalizm Müthiş! Zengin Ülkeler Aşıların Çoğunu Satın Aldı, Yoksul Ülkeler 2022'ye Kadar Beklemek Zorunda
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER