ABD'de Johnson&Johnson aşını vurulan kişide 'yan etki' kabusu

TikTok'un 'nefessiz kalma challenge'ı 12 yaşındaki çocuğun sonu olduABD'nin casus kedi projesi yıllar sonra ortaya çıkan belgelerle ifşa oldu ABD'nin Virgina eyaletinde Johnson&Johnson'ın Kovid-19'a karşı geliştirdiği tek dozluk aşısını olan Richard Terrell'in yaşadığı yan etk.

ABD'de Johnson&Johnson aşını vurulan kişide 'yan etki' kabusu
TikTok'un 'nefessiz kalma challenge'ı 12 yaşındaki çocuğun sonu olduTikTok'un 'nefessiz kalma challenge'ı 12 yaşındaki çocuğun sonu olduABD'nin casus kedi projesi yıllar sonra ortaya çıkan belgelerle ifşa olduABD'nin casus kedi projesi yıllar sonra ortaya çıkan belgelerle ifşa oldu

"CİDDİ BİR CİLT HASTALIĞI YAŞADIM"

Olay ile ilgili yerel medyaya konuşan ve derisinde kızarıklık, ağrılı döküntüler oluşan Terrell, "Aşı olduktan sonra birkaç gün içinde koltuk altımda rahatsızlık hissetmeye başladım. Şiddetli bir kaşıntı başladı. Daha sonra tüm vücuduma yayıldı. Ciddi bir cilt hastalığı yaşadım" dedi.

YAŞADIĞI YAN ETKİLERE RAĞMEN "AŞI OLUN" ÇAĞRISI

Yaşadığı yan etki nedeniyle VCU Medical Center North Hastanesi'nde tedavi altına alınan Terrell'ın 5 günden sonra iyileşerek, hastaneden taburcu edildiği bildirildi. Aşı sonrası yaşadığı kabusa rağmen aşı olmanın gerekliliğine dikkat çeken Terrel," Aşı olduğumdan dolayı bir pişmanlık duymadım. Herkesi aşıyı olmaya davet ediyorum" dedi.


ABD'de Johnson&Johnson aşını vurulan kişide 'yan etki' kabusuABD'de Johnson&Johnson aşını vurulan kişide 'yan etki' kabusu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER