ABD'li Rapçi Instagram'da Canlı Yayın Yaparken Başından Vuruldu

ABD'nin Los Angeles kentinde yaşanan olay dünyayı dehşete düşürdü.

ABD'li Rapçi Instagram'da Canlı Yayın Yaparken Başından Vuruldu

ABD'nin Los Angeles kentinde yaşanan olay dünyayı dehşete düşürdü. Ünlü rapçi arabasında Instagram canlı yayını yaparken başından vuruldu. İnanılmaz görüntülerin her saniyesi cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

s-7509e7350a746a51382161dd8fe2d8f27efe1a
Indian Red Boy mahlasıyla sahne alan 21 yaşındaki rapçi Zerail Dijon Rivera Instagram canlı yayını yaparken ve arkadaşıyla neşeli bir şekilde sohbet ederken birden bire çok sayıda silah sesi duyuldu.21 yaşındaki rapçi, ABD'nin Los Angeles kentinde 8 Temmuz Perşembe günü aracında otururken Instagram canlı yayını yaparak bir arkadaşıyla sohbet ediyordu. Video görüntülerinde, sohbet esnasında bir anda ateş edildiği görülürken, arkadaşının önce durumu fark etmediği, gencin burnundan kan aktığı ve "Yardım edin" diye bağırdığı görüldü. Arkadaşının "Neredesin?" diye bağırdığı görülürken, 21 yaşındaki rapçinin "Hawthorne" yanıtı verdiği duyuldu.

Cinayetin çete tarafından işlendiği ihtimali üzerinde duruluyor

s-97fe647a9cbf340459b22d7ea9947674808303
Saldırıya uğrayan rapçi kanlar içinde arabasında yere yığılırken elinden cep telefonunu düşürdü ancak telefon kamera kaydı yapmaya devam ediyordu. Bu anların sonrasında kayıtta sadece bulanıklaşan görüntü ve rapçinin arkadaşının dehşet içinde bağırışları vardı.Hawthorne Polis Departmanından yapılan açıklamada saldırının planlı olduğunun düşünüldüğü söylenirken Indian Red Boy'un planlı bir şekilde takip edildiği ve cinayetin de bir çete tarafından işlendiği ihtimali üzerinde durulduğu belirtildi.Indian Red Boy'un vurulma anında olay yerinde hayatını kaybetti doğrulandı. Polis saldırıyı gerçekleştiren kişi ya da kişileri arıyor. AKP'li Siyasetçi, Belediyeye Sınavsız Müdür Yapılan Eşini Savundu: 'Torpil Yok, Çevresi Geniş' - 'Kadınsın, Yapamazsın' Demişler: Eşi Ölünce Çiftlik İnşa Edip 600 Hayvana Bakan Gülçin Nine - BioNTech Kurucuları: 'Gerekirse 100 Günde Yeni Bir Aşı Geliştirilebilir'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER