Afganistan'da iftar saati bombalı saldırı: 25 ölü, 60'tan fazla yaralı var

İçişleri Bakanlığı sözcüsü Tarık Aryen, basına yaptığı açıklamada, Logar'ın merkezi Pul-i Alem şehrinde akşam yerel saatle 19.00 sularında bomba yüklü araçla saldırı düzenlendiğini söyledi. MİSAFİRHANE HEDEF ALINDI, 25 KİŞİ ÖLDÜLogar İl Şura Başkanı Hasibullah .

Afganistan'da iftar saati bombalı saldırı: 25 ölü, 60'tan fazla yaralı var

İçişleri Bakanlığı sözcüsü Tarık Aryen, basına yaptığı açıklamada, Logar'ın merkezi Pul-i Alem şehrinde akşam yerel saatle 19.00 sularında bomba yüklü araçla saldırı düzenlendiğini söyledi.

MİSAFİRHANE HEDEF ALINDI, 25 KİŞİ ÖLDÜ

Logar İl Şura Başkanı Hasibullah Stanikzey, saldırının aşiret liderine ait bir misafirhanenin önünde düzenlendiğini belirtti. Saldırıda en az 25 kişinin yaşamını yitirdiğini ifade eden Stanikzey, 60'dan fazla kişinin de yaralandığını kaydetti.

CAN KAYIPLARININ ARTMASNDAN ENDİŞE EDİLİYOR

Stanikzey, can kaybının daha fazla olabileceğinden endişe edildiğini söyledi. Patlamanın şiddetiyle çevredeki ev ve iş yerlerinde de ciddi hasar oluştu. Saldırıyı henüz üstlenen olmadı.

Afganistan'da iftar saati bombalı saldırı: 25 ölü, 60'tan fazla yaralı varAfganistan'da iftar saati bombalı saldırı: 25 ölü, 60'tan fazla yaralı var
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER