Antalya'da Ailesini Katlettikten Sonra İntihar Etmişti: Yeğenimi Bitcoin Yaktı

Antalya'da, anne babası ile ablasını öldürdükten sonra intihar eden Mustafa Gider'in halası, yeğeninin Bitcoin nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu belirterek, "Yeğenim otelde fotoğrafçılık yapıyordu.

Antalya'da Ailesini Katlettikten Sonra İntihar Etmişti: Yeğenimi Bitcoin Yaktı

Antalya'da, anne babası ile ablasını öldürdükten sonra intihar eden Mustafa Gider'in halası, yeğeninin Bitcoin nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu belirterek, "Yeğenim otelde fotoğrafçılık yapıyordu. Bu çalıştığı süre içinde 250 bin lirası vardı. Bitcoin yüzünden önce 250 bin TL'sini, daha sonra 65 bin TL ve arabasını, en son ise arkadaşından aldığı 35 bin TL'yi kaybedince bunalıma girdi." dedi.

Fotoğrafçılık yapan Gider'in çevresine 150 bin lira civarında borcu varmış

s-641eaba3455d402b1c6b1e2c346d5be2ccca67
Anne ve babası ile ablasını pompalı tüfekle başlarından vurup öldürdükten sonra intihar eden Mustafa Gider'le ilgili yeni gelişmeler, yaşanan katliama ilişkin detayları ortaya çıkarıyor.Yapılan incelemede Gider'in babasını birinci katta öldürdükten sonra cesedini sürükleyerek zemin kata taşıdığı saptandı. Annesi ile ablasını zemin katta vurup öldüren Gider'in, pompalı tüfeğin tetiğini ayak parmağıyla ateşleyerek, yaşamına son verdiği tespit edildi. Polisin incelemesinin ardından 4 cenaze, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Yapılan araştırmada psikolojik sorunları olduğu belirtilen Mustafa Gider’in, bir otelde fotoğrafçılık yaptığı, çevresine de yaklaşık 150 bin lira dolayında borcu bulunduğu ortaya çıktı.

Halası: 'Yeğenimi Bitcoin yaktı'

s-9fd60800c940f6241b1283ef72785c55195840
Adli Tıp Kurumu morgundaki 4 cenaze, bugün yakınları tarafından alındı. Cenazelerin alındığı sırada gözyaşı döken hala Nimet Güler, Mustafa Gider'in Bitcoin yüzünden çok para kaybettiğini, bu yüzden sorunlar yaşadığını söyledi. Güler, "Yeğenim otelde fotoğrafçılık yapıyordu. Bu çalıştığı süre içinde 250 bin lirası vardı. Bitcoin yüzünden önce 250 bin TL'sini, daha sonra 65 bin TL ve arabasını, en son ise arkadaşından aldığı 35 bin TL'yi kaybedince bunalıma girdi. Sorunlar yaşamaya başladı. Arkadaşı alacağı olan 35 bin TL'yi istemiş. Parayı geri veremeyince bunalıma girmiş ve sonu böyle oldu. Yeğenimi Bitcoin yaktı. Artık bunu fakirler oynamasın. Bitcoin zenginlerin, parası olanların oynaması gereken bir şey. Değilse o bunları yapacak bir çocuk değildi" diye konuştu.

Ne olmuştu?

s-6f498e35fb5224e5876b03a3a014a84cf765d4
Antalya'nın Muratpaşa İlçesi Güzeloba Mahallesi 2386 Sokak'taki Sefakent Yağmur Sitesi'nde bulunan 3 katlı villada meydana gelen olayda, Mustafa Gider'den haber alamayan iki arkadaşı, endişelenip adrese gitti. Gider'in arkadaşları, villanın balkon kapısını aralayıp baktıklarında, iki kişinin yatak üzerinde hareketsiz yattığını görünce 112 Acil Çağrı Merkezi’ni aradı. İhbar üzerine gelen polis ekibi, balkon kapısını kırıp villaya girdiğinde, Muzaffer Gider (73), eşi Işık Gülsen Gider (65) ile çocukları Mustafa ve Gamze Gider’i (45) silahla vurulmuş halde buldu. Çağrılan sağlık ekipleri, 4 kişinin yaşamını yitirdiğini belirledi. Antalya'da Korkunç Olay! Anne ve Babası ile Ablasını Öldürüp İntihar Etti -

Bu haberler de ilginizi çekebilir

Japonya Mahkemesi: 'Eşcinsel Evlilikleri Tanımamak Anayasaya Aykırı' - 55 İlde 333 Adrese Eş Zamanlı POS Cihazı ve Çek-Senet Tefeciliği Operasyonu: 232 Gözaltı - Kimyasal mı Zehirli Atık mı? Esenyurt'ta Dere Mavi Aktı, Kırmızı Dereden Sonra Mavi Dere...
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER