kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Arkadaşları 'Pudra Şekeri Değil Kokain' Dedi, Kürşat Ayvatoğlu Yeniden Gözaltına Alındı

Sosyal medyada uyuşturucu kullandığına dair görüntülerin ardından gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan eski AKP Genel Merkez çalışanı Kürşat Ayvatoğlu, yeniden gözaltına alındı. Hamza Kürşat Ayvatoğlu, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasının ardından s.

Arkadaşları 'Pudra Şekeri Değil Kokain' Dedi, Kürşat Ayvatoğlu Yeniden Gözaltına Alındı

Sosyal medyada uyuşturucu kullandığına dair görüntülerin ardından gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan eski AKP Genel Merkez çalışanı Kürşat Ayvatoğlu, yeniden gözaltına alındı.

s-44543731b8ddf66ed8d021ff1bd7207e5c7644
Hamza Kürşat Ayvatoğlu, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasının ardından savcılık talimatıyla tekrar gözaltına alındı.Anadolu Ajansı'nın verdiği bilgiye göre, görüntülerin sosyal medyada yayımlanması üzerine harekete gecen ekipler, 26 Mart'ta olayla ilgili soruşturma başlattı. Kısa sürede Ayvatoğlu'nu gözaltına alan ekipler, görüntülerdeki diğer şahısların tespit edilip yakalanması için de harekete geçti. Gözaltı süresinin dolmasının ardından adliyeye sevk edilen şüpheli, adli kontrol şartıyla salıverildi. Soruşturmayı sürdüren emniyet birimleri, Kastamonu ve İzmir'de diğer kişileri de yakaladı.Görüntüdeki maddenin uyuşturucu ve uyarıcı olduğunun belirlenmesi ve şüphelinin bu maddeyi arkadaşlarına da temin ettiği iddiası üzerine Ayvatoğlu, savcılık talimatıyla yeniden gözaltına alındı.

"Uyuşturucuyu Kürşat temin ediyordu"

s-d85e0fad76a2dc35c10a14bde2c7599ccc4dd2
Hamza Kürşat Ayvatoğlu'nun ifadesinde, kullandığı maddenin "pudra şekeri" olduğunu söylemesine rağmen araçta yanında bulunan ve gözaltına alınan iki kişinin "kullanılan maddenin uyuşturucu olduğunu, Ayvatoğlu'nun kendilerine de uyuşturucu temin ettiğini" öne sürdükleri öğrenildi.

Ne olmuştu?

AKP'li Vekilin Danışmanı Olduğu Öne Sürülen Kişinin Uyuşturucu Görüntüleri Gündem Oldu! - Uyuşturucu Kullandığı Görüntüler Sosyal Medyaya Yansıyan Kürşat Ayvatoğlu Gözaltına Alındı - Kokain Değil Pudra Şekeriymiş: Kürşat Ayvatoğlu Serbest Bırakıldı - Şeker de Sanmış İlacı! Kokain Değil Pudra Şekeriydi Diye Kendini Savunan Olay İsim Goygoycuların Diline Düştü
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER