kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Bakan Koca: 'Artış Trendi Neredeyse Bütün Ülkeye Yayılmış Durumda'

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca; İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyük illerdeki artışın neredeyse bütün ülkeye yayıldığını belirterek, ''Gidişatı durdurabilmek için radikal tedbirlere başvurmamız kaçınılmaz olmuştur'' dedi.

Bakan Koca: 'Artış Trendi Neredeyse Bütün Ülkeye Yayılmış Durumda'

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca; İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyük illerdeki artışın neredeyse bütün ülkeye yayıldığını belirterek, ''Gidişatı durdurabilmek için radikal tedbirlere başvurmamız kaçınılmaz olmuştur'' dedi. Corona virüs aşısına ilişkin de, ''Yıl bitmeden aşıya kavuşmanın ümidi içindeyim'' açıklamasını yaptı.

s-0e389127149a5a2805d558981dcea34df286cd
Fahrettin Koca, artan corona virüs vakalarına ilişkin değerlendirmede bulundu. Gidişatı durdurabilmek için radikal tedbirlere başvurmalarının kaçılmaz olduğunu belirten Bakan Koca, ''İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyük illerimizdeki artış trendi neredeyse bütün ülkeye yayılmış durumdadır'' ifadelerini kullandı.

"Bu yıl bitmeden aşıya kavuşmanın ümidi içindeyim"

s-6f8c673990ed29a7f04e73ec2e595c67936b10
Hayatın kısa bir süre için sıkı tedbir altında olması gerektiğini vurgulayan Bakan Koca, umutla beklenen corona virüs aşısına ilişkin ''16 yerli aşıda biri klinik öncesi dönemi başarıyla tamamlayarak insan denemelerine başlamıştır. Bu yıl bitmeden aşıya kavuşmanın ümidi içindeyim'' ifadelerini kullandı. İçişleri Bakanlığı Valiliklere Genelgeyi Gönderdi: Kısıtlamalar Kimler Kapsıyor, Paket Servis Serbest mi? - Cem Küçük: 'Cezalarını Fazlasıyla Çektiler, Osman Kavala ve Ahmet Altan Artık Bırakılsın' - Sağlık Bakan Yardımcısı Görevden Alındı, Yerine Medipol Üniversitesi Rektörü Atandı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER