kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Beşiktaş Maçı Öncesi Antalyaspor'da Pozitif Vaka: 'Takım İstanbul'a Gidecek'

Süper Lig'de yarın saat 19.00'da Beşiktaş'la karşı karşıya gelecek olan Antalyaspor'da koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıkması nedeniyle kafile İstanbul'a hareket edemedi.

Beşiktaş Maçı Öncesi Antalyaspor'da Pozitif Vaka: 'Takım İstanbul'a Gidecek'

Süper Lig'de yarın saat 19.00'da Beşiktaş'la karşı karşıya gelecek olan Antalyaspor'da koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıkması nedeniyle kafile İstanbul'a hareket edemedi. Basında yer alan haberlere göre futbolcular ve destek ekibe yapılan testlerde 50'ye yakın pozitif vaka tespit edildi. Testlerde hata olabileceği ifade edilirken tüm takıma ve personele yeniden test yapıldı. 

Bu testlerin sonunda 1 futbolcu ile 1 personelin pozitif çıktığı, takımın Beşiktaş mücadelesi için İstanbul'a hareket etmeye hazırlandığı bildirildi.

s-73d34815b918ef0f838b90c7f4ca6d99951fca
Fraport TAV Antalyaspor, yarın oynayacağı Beşiktaş maçı için İstanbul'a gitme hazırlığı yaparken koronavirüs engeline takıldı.

Kırmızı beyazlı takım sabah antrenmanın ardından yolculuk için hazırlandığı süreçte dün yapılan test sonuçları geldi.

Takımda bir çok oyuncunun koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine kırmızı beyazlıların uçakla saat 15.00'da İstanbul'a yapacağı yolculuk iptal edildi.

Basında 50'ye yakın pozitif vakanın tespit edildiği belirtiliyor

Tesislerde yeniden test olan futbolcular ve teknik heyet sonuçları bekliyor

s-a26d391e4ec88ad8a732513f69e3ebd0daed85
Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde bugünün ikinci testi yapılan kırmızı beyazlı kafile, sonuçları beklemeye başladı. Tedbir amacıyla tesislere giriş ve çıkışlar yasaklandı. Futbolcular, teknik heyet ve idari kadronun ardından tesislerde görevli personele de koronavirüs testi yapılacağı öğrenildi.

Testlerin sonucu açıklandı: 1 futbolcu ve 1 personelde Kovid-19 çıktı Ayrıca takımın Beşiktaş karşılaşması için özel bir uçakla İstanbul'a hareket edeceği belirtildi.

TFF talimatnamesi ne diyor?

s-c6923cb75f3e5122fb9a94575031281aff8104
Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) sağlık protokollerine göre; bir takımda maça çıkabilecek 14 sağlıklı oyuncu varsa o karşılaşma oynanabiliyor."Takımların A Takım Listesinde bulunan futbolculardan test sonuçlarına göre müsabakalarda görev alacak olanların sayısı 14 futbolcunun altına inmesi halinde, müsabaka oynatılmayarak TFF tarafından ileri bir tarihe ertelenir"
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER