kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Böyle Bir Şey Olabilir mi? Erzurum'da Bir Vatandaş Köpeğinin Dile Gelip 'Benim Adım Ejder' Dediğini İddia Etti

Erzurum'da yaşayan Fikret Demirci isimli bir kişi, Kangal köpeğinin dile geldiğini ve "Benim adım Ejder" dediğini iddia etti.

Böyle Bir Şey Olabilir mi? Erzurum'da Bir Vatandaş Köpeğinin Dile Gelip 'Benim Adım Ejder' Dediğini İddia Etti

Erzurum'da yaşayan Fikret Demirci isimli bir kişi, Kangal köpeğinin dile geldiğini ve "Benim adım Ejder" dediğini iddia etti. Olur Belediye Meclis üyesi Okan Yorulmaz ise "Fikret abinin köpeğinin konuşmasına bizzat şahit oldum" dedi.

Fikret Demirci'nin 22 aylık Kangal köpeğin konuştuğunu iddia ederek şunları söyledi:

s-491ab239cc259a3b6a22fa447dfdd31b6b8ab8
"Ailece pikniğe gitmiştik. 7 yaşındaki torunum Hamza, zincirinden tutup yanıma getirdiği 'Azman' adındaki Kangal köpeğine 'Ejder' ismini vermek istediğini söyledi. Bende köpeğin heybetli olması nedeniyle, 'Hayır Azman' dedim. Köpeklerimi sık sık cep telefonu ile çekerim. Olaydan kısa bir süre sonra yanına gidip 'Azman ne yapıyorsun' dediğim köpek bir şeyler mırıldandı. Anlamadım. Daha sonra görüntüleri izlerken, 'Benim adım Ejder' dediğini duydum. Sesi çok net anlaşılıyor. Hemen adını Ejder koyduk. Uzmanların bu köpeği incelemesini istiyorum."

Olur Belediye Meclis üyesi Okan Yorulmaz ise “Fikret abinin köpeğinin konuşmasına bizzat şahit oldum, ben hayretler içerisindeyim” dedi.

s-c81904fa747f46df9eb18b7a1ed280fab2192c

Olur'da esnaflık Mücahit Keleş anlattıkları ise şöyle:

s-f564aa551d5c0537a5ebd0ace4abe3540102ab
“Ben şöyle bir rüya gördüm. Rüyamda Fikret abinin köpeğinin konuştuğunu konuşurken köpeğin ne dediğini anlamadığı için herkesi susturmaya çalışıyordu. Aman durun köpek bir şey söyledi. Bunu anlamaya çalışmamız gerektiğini söyledi. Böyle karman çorman bir rüyaydı. Ben köpeğin konuştuğundan hiçbir şekilde haberim yoktu. Bu rüyayı gördüğümde çok sevdiğim köpeğimi kaybetmiştim, bundan dolayı da çok fazla etkilenmiştim. Köpeğin konuşmasını sonradan duyduğumda gerçekten çok tuhafıma gitti gerçekten güzel olduğuna inandığım bir şeydir. Bu tarz şeyler Rabbimizin bir hikmeti de olabilir bu şekilde konuşması bunun bana ayan olması benim için çok güzel bir şey.” Kaynak: İHA

İşte o köpek:

İşte o köpek: İşte o köpek: 6066d9738df27bcc22e40ef7.jpg
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER