kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Çağlayan Adliyesi Önünde Gözaltına Alınan 6 Boğaziçili Serbest Bırakıldı

İstanbul Çağlayan'daki Adalet Sarayı önünde, Boğaziçi Üniversitesi gözaltılarını protesto etmek isterken gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen 6 öğrenci de adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin gözaltına alınmasını ve adliye.

Çağlayan Adliyesi Önünde Gözaltına Alınan 6 Boğaziçili Serbest Bırakıldı

İstanbul Çağlayan'daki Adalet Sarayı önünde, Boğaziçi Üniversitesi gözaltılarını protesto etmek isterken gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen 6 öğrenci de adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

s-58dabb2114260a5c813ac6c4e1217d5e9d2fc0
Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin gözaltına alınmasını ve adliyeye sevk edilmesini Çağlayan Adliyesi  önünde, protesto eden öğrencilerden 52'si dün gözaltına alındı. Gözaltına alınanlardan 46'sı emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakılırken, 6'sı adliyeye sevk edildi.

Adli kontrol tedbirleri uygulanarak serbest...

s-2cef26c59d0cda1c7659c6b1b4c1e84ad79cb4
Savcılık, 6 öğrenciden 4' ünü “Görevli memura mukavemet", “Kamu malına zarar verme" ve “Toplantı ve gösteri yürüyüşleri kanununa muhalefet" suçlarından tutuklama, 2'sini de aynı suçlardan adli kontrol talebiyle  Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk etti. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, 6 öğrencinin sevk edildikleri suçlamalardan, imza ve yurt dışı çıkış yasağı adli kontrol tedbirleri uygulanarak serbest bırakılmalarına karar verdi. Hollanda Polisi Öldürülen Hümeyra Ergincanlı İçin 'Bir Türk Daha Eksildi' Demişti: Cezası Sadece Kınama - Vatandaşa 'İndir Şu Arka Ayağını' Diyen Kaymakam Hakkında Soruşturma Açıldı - Bakan Koca: 'Aşı Programında Yeni Gruba Geçildi'
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER