CHP Genel Merkezi'ne 'Sınır Namustur' Pankartı Asıldı; Kılıçdaroğlu Twitter Kapak Fotoğrafını Değiştirdi...

Cumhuriyet Halk Partisi'nin genel merkezine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da fotoğrafının yer aldığı 'Sınır namustur' pankartı asıldı.  CHP milletvekilleri ve sosyal medya kullanıcıları fotoğrafları Twitte hesaplarından paylaştı. Öte yandan CHP lideri Kemal Kıl.

CHP Genel Merkezi'ne 'Sınır Namustur' Pankartı Asıldı; Kılıçdaroğlu Twitter Kapak Fotoğrafını Değiştirdi...

Cumhuriyet Halk Partisi'nin genel merkezine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da fotoğrafının yer aldığı 'Sınır namustur' pankartı asıldı. 

CHP milletvekilleri ve sosyal medya kullanıcıları fotoğrafları Twitte hesaplarından paylaştı.

s-651e06d83a4ae7dcb689910c6cca34cbb96dff

Öte yandan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabındaki kapak fotoğrafını da değiştirdi.

s-357a27b4f4d28177f503a402469afd901e6e71
Taliban'ın Kabil'i ele geçirmesinin ardından Türkiye'ye yönelen Afgan göçmenlere dair tartışmalar yaşanırken Kılıçdaroğlu, "Avrupa liderleri “Afganistan Sığınmacı sorununu Türkiye ile halletmeliyiz” demeye başladılar. AB neden İran’la değil de Türkiye ile konuşalım diyor? Komşu değiliz, neden biz? Siz verin bu sorunun yanıtını sevgili halkım. Sizce İran böyle bir Sığınmacı Anlaşmasına ‘evet’ der mi? Saray İktidarı ne yapıyor? Taliban'la konuşacağım diyor. Afganistan’la aramızda 2.940 km mesafe var, sığınmacı İran’dan geliyor, İran yerine neden Taliban’la konuşuyorsun? Bir kez daha söylüyorum, yeni sığınmacılar getirecek hiçbir anlaşmaya imza atamayacaksın Erdoğan!" açıklamasını yapmıştı. 'Hudut Namustur' Pankartı Asan Gençler Serbest Bırakıldı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER