Çocuğunun Tıraşını Beğenmedi, Berberi Pompalı Tüfekle Öldürdü

Kilis’te çocuğunun tıraşını beğenmeyen kişi ile berber arasında çıkan kavgada, berber Ali Osman Karabalık pombalı tüfekle vurularak öldürüldü. BirGün'ün haberine göre Kilis'te Odun Pazarı Caddesi üzerinde berber dükkanı işleten Ali Osman Karabalık ile tıraş ettiği ç.

Çocuğunun Tıraşını Beğenmedi, Berberi Pompalı Tüfekle Öldürdü

Kilis’te çocuğunun tıraşını beğenmeyen kişi ile berber arasında çıkan kavgada, berber Ali Osman Karabalık pombalı tüfekle vurularak öldürüldü.

s-73840a7285123a69b1b087ef66fba06527488d
BirGün'ün haberine göre Kilis'te Odun Pazarı Caddesi üzerinde berber dükkanı işleten Ali Osman Karabalık ile tıraş ettiği çocuğun ailesi arasında tıraşın beğenilmemesi nedeniyle tartışma çıktı.Tartışmanın alevlenmesi üzerine çocuğun babası Y.B. av tüfeği ile Ali Osman Karabalık’a ateş açarak yaraladı.Kilis Devlet Hastanesine kaldırılan Karabalık, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.Olaydan sonra Y.B. polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. 21 Bin 500 Suriyeli Bayram İçin Ülkesine Gitti - Milyon Dolarlarına El Konulan 'Tosuncuk' Son Bir Ayını Sokakta Geçirmiş - Muhalefet ve Hukukçular Tepkili: Hükümetin OHAL Yetkileri Uzatıldı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER