Denize Girmenin Yasaklandığı Şile'de Bir Cankurtaran Bıçaklandı

Bugün 2 kişinin boğularak hayatını kaybettiği 3 kişinin de kaybolduğu Şile'de denize girmek kaymakamlık kararıyla sabah saatlerinde yasaklandı.

Denize Girmenin Yasaklandığı Şile'de Bir Cankurtaran Bıçaklandı

Bugün 2 kişinin boğularak hayatını kaybettiği 3 kişinin de kaybolduğu Şile'de denize girmek kaymakamlık kararıyla sabah saatlerinde yasaklandı. Yasağa rağmen denize girmek isteyen bir grup ile cankurtaranlar arasında tartışma çıktı. Kavgada bir cankurtaran bıçaklanarak yaralanırken, diğer cankurtaranlar da arkadaşlarını bıçaklayan şahsı darp etti.

s-5bb6ab8c65b0d99d9203d13d0328d4b116563f
Şile’de bugün hava koşullarının el verişsiz olması nedeniyle Şile Kaymakamlığı tarafından denize girmenin yasak olduğu duyuruldu. Çünkü 2 kişi ölmüş, 3 kişi ise denizde kaybolmuştu.

Buna rağmen bir plajda denize girmek isteyen bir grup ile kendilerini uyaran ve engel olan cankurtaranlar arasında tartışma yaşandı.

Buna rağmen bir plajda denize girmek isteyen bir grup ile kendilerini uyaran ve engel olan cankurtaranlar arasında tartışma yaşandı. Buna rağmen bir plajda denize girmek isteyen bir grup ile kendilerini uyaran ve engel olan cankurtaranlar arasında tartışma yaşandı. 60f9bfcc4603cb79288aa327.jpg
Plajda son bulan tartışma, Şile meydanında iki grubun karşılaşmasıyla tekrar alevlendi. Denize alınmayan gruptaki bir şahıs, iddiaya göre cankurtaranlardan birini bıçaklayarak yaraladı. Bunun üzerine cankurtaranlar da arkadaşlarını bıçaklayan şahsı darp etti. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polisin biber gazı kullandığı olayda kalabalık dağıtılırken yaralı kişi ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan denizde kaybolan 3 kişiyi arama kurtarma çalışmalarına havanın kararması nedeniyle ara verildiği bildirildi.

s-750e15e830f8669951ddbf1987730b3705b3db
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER