Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü 121 sözleşmeli personel alacak

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nün merkez ve taşra teşkilatı birimlerinde istihdam edilmek üzere koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, şoför, aşçı, bahçıvan ve büro personeli alınacak. Adayların 2022 KPSS (B) grubundan .

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü 121 sözleşmeli personel alacak


Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nün merkez ve taşra teşkilatı birimlerinde istihdam edilmek üzere koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, şoför, aşçı, bahçıvan ve büro personeli alınacak.

Adayların 2022 KPSS (B) grubundan ön lisans mezunları için KPSSP93, lisans mezunları için KPSSP3, ortaöğretim (lise ve dengi) mezunları için KPSSP94 puan türünden en az 60 ve daha yüksek puan alması gerekiyor.

Başvurular sonrası en yüksek puandan başlanarak yapılacak sıralama neticesi alınacak sözleşmeli personel sayısı kadar aday asil olarak, üç katı kadar da yedek aday belirlenecek.

Başvurular 16 Ocak tarihinden itibaren 15 gün içerisinde "https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr" internet sitesi üzerinden alınacak.

Başvuru şartları ve aranan niteliklere ilişkin bilgiler "www.devtiyatro.gov.tr" internet sitesinde yer alacak.

Diyanet İşleri Başkanlığı 350 personel alacak

 

DSİ 1273 sözleşmeli personel alacak

 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'na 383 personel alımı

 

Kamuya 1218 personel alımı yapılacak

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER