kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Durumu Öğrenen Anneden Bıçaklı Saldırı! Kızını Para Karşılığı Pazarlıyordu

İstanbul'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı! 17 yaşındaki kızını para karşılığında erkeklerle birlikte olması için kullanan baba, bu durumu öğrenen annenin saldırısına uğradı.

Durumu Öğrenen Anneden Bıçaklı Saldırı! Kızını Para Karşılığı Pazarlıyordu

İstanbul'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı! 17 yaşındaki kızını para karşılığında erkeklerle birlikte olması için kullanan baba, bu durumu öğrenen annenin saldırısına uğradı. Eşine bıçakla saldıran Kibariye G. olay sonrası kendisini de öldürmeye çalıştı.

s-14fbd5eaff7e760b22cae8ace51d3131d2f00a
Sabah'tan Dilek Yaman Demr'in haberine göre, İstanbul'da Kibariye G. (36) ile Zafer G. (43) çiftinin 14 yaşında oğlu, 17 yaşında kızı vardı. İddiaya göre; baba kızının para karşılığında erkeklerle birlikte olmasını sağlıyordu.

Anne tutuklandı

s-fc3bfcb1f3cafaee1f0ec74171946f037225b8
Çocuk yaşadıklarını annesine anlattı. Anne, yastığının altına sakladığı bıçakla, uyumasını beklediği Zafer G.'ye saldırdı.Ardından da kendisini öldürmeye çalıştı. Olaydan yaralı kurtulan çift, tedaviye alındı. Tutuklanan Kibariye G. hakkında 25 yıl hapis talep edildi. Ekim Ayı İşsizlik Rakamları Açıklandı - Kısıtlamaların Yeni Adresi Çatılar: Polis Kumarhane Baskınında Saklanan Adamı 3 Saat İkna Etmeye Çalıştı - Cinsel Saldırıdan Kurtulmak İçin Atlamıştı: Gülay Bursalı'nın Katillerden Biri Hala Kayıp!
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER