Elon Musk: 'Destekçisi Olduğum Bitcoin, Geleneksel Finans Uzmanlarınca Geniş Kabul Görmenin Eşiğinde'

Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk, Bitcoin'in geleneksel finans dünyasında geniş kabul görme olasılığının yakın olduğunu ve bu nedenle dünyanın en popüler kripto para biriminin fiyatının tekrar yükselişe geçeceğini söyledi. Dünya çapında üne kavuşmuş olan Tesla ve SpaceX.

Elon Musk: 'Destekçisi Olduğum Bitcoin, Geleneksel Finans Uzmanlarınca Geniş Kabul Görmenin Eşiğinde'

Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk, Bitcoin'in geleneksel finans dünyasında geniş kabul görme olasılığının yakın olduğunu ve bu nedenle dünyanın en popüler kripto para biriminin fiyatının tekrar yükselişe geçeceğini söyledi.

s-6cb8267bb51906ec2fcb1e42d64f4353bd62dd
Dünya çapında üne kavuşmuş olan Tesla ve SpaceX firmalarının CEO'su  Elon Musk, dünyanın en popüler kripto para birimi olan Bitcoin'in finans dünyasında geniş kabulünün yakın olduğunu, bu para birimine yatırım için geç kaldığını ancak Bitcoin'i desteklediğini belirtti.Geçtiğimiz günlerde Musk'ın twitter profilinde "bio (biyografi)" kısmına hashtag olarak Bitcoin'i eklemesinden yaklaşık bir saat sonra Bitcoin yüzde 16 değer kazanarak 37 bin doların üzerine çıktı.

"Bitcoin'in iyi ve değerli olduğunu düşünüyorum"

s-96b6ed7984aeb025f1f236eb598364b93a8906
Clubhouse isimli sohbet uygulamasına davet üzerine katılan Musk, verdiği röportajda, "Bir Bitcoin destekçisiyim. Partiye geç kaldım ama bir destekçiyim. Ve sanırım Bitcoin, geleneksel finans uzmanları tarafından geniş kabul görmenin eşiğinde" açıklamasında bulundu. Diğer kripto para birimleri hakkında yeterli fikri olmadığını söyleyen Musk, "Bitcoin'in iyi ve değerli olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı. 'Meyhane' İsmine Getirilen Yasak Alay Konusu Oldu: 'Rehabilitasyon Merkezi Diyelim...' - Gözyaşları Sel Oldu! Donarak Ölen Yavrusunun Başından Ayrılmadı - Grup Seks Partisine Koronavirüs Baskını: İçeriden Onlarca Kişi Çıktı
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER