Enerjisa Enerji liderlik takımında üst düzey atamalar

Sabancı Holding ve E.ON ortaklığında faaliyet gösteren elektrik dağıtım ve satış sektörünün önde gelen oyuncularından biri olan Enerjisa Enerji, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Müşteri Odaklılık, İş Sağlığı & Güvenliği ve İletişim alanlarında stratejik ve bütüncül bir.

Enerjisa Enerji liderlik takımında üst düzey atamalar

Şirketin insan odaklı ve geleceğe uyum vizyonu doğrultusunda, geleceğin iş yapış modellerine ve yeni nesil uygulamalara uyum sağlayacak kültürel yapıyı geliştirmek ve stratejik rekabet avantajı oluşturmak amacıyla, mevcut İnsan Kaynakları ve Kurumsal Yetkinlikler yapısı gözden geçirilmiş ve bu doğrultuda ‘İnsan ve Kültür Bölüm Başkanlığı' yapısı oluşturuldu. İnsan ve Kültür Bölüm Başkanı pozisyonuna 2010 yılından beri Enerjisa Enerji satış şirketlerinde Operasyon, Kanal Yönetimi ve Regülasyon alanlarında üst düzey yöneticilik görevlerini üstlenen Yakup Aydilek atandı.

Yeni organizasyon yapısı ve yapılan atamalar hakkında konuşan Enerjisa Enerji CEO'su Murat Pınar, “Şirket olarak sürdürülebilirlik ve teknolojiyi odağımıza alarak yeni enerji dünyasının lideri olma vizyonu belirledik. Bu vizyonla oluşturduğumuz yeni organizasyon yapımızın şirketimize ve sektörümüze katkı sağlayacağına yürekten inanıyorum. Yeni görevlerinde atanan arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER